У Кропивницькому пограбували авто начальника Спецінспекції Андрія Максюти

09:13, 12 Квітня, 2018

 Учора ввечері невідомі пограбували машину начальника Спецінспекції міськради Кропивницького Андрія Максюти. Про це повідомив посадовець на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що це зробили майстерно, зчитавши код сигналізації. Усередині авто був телефон, службове посвідчення, флешка, банківські картки, гроші. Також були документи на авто, дозвіл на зброю, і зброя. Все залишилось на місці окрім портмоне. 

 “За фактом злочину я написав заяву до поліції. У портмоне було службове посвічення, телефон, флешка, дві банківські картки. І все сталося дуже швмдко. Є дві локації, де стояла машина по 5-10 хвилин. Це центр міста: біля ОДА та біля скверу Тараса Шевченка. Я проводжу своє розсідування. Але дуже мало надії покладаю на розкриття. Поліція перевірила замки, вони не вскривалися”, – зазначив у коментарі Андрій Максюта. 

 

Останні новини по темі
Кропивничани сплатили понад 30 мільйонів військового збору
День Вуличної Музики: у Кропивницькому шукають виконавців
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024