День Вуличної Музики: у Кропивницькому шукають виконавців

09:08, 12 Квітня, 2018

У місті стартує підготовка до Дня Вуличної Музики. Наразі органзізатори оприлюднили анкету для реєстрації учасників-музикантів.

 

Нагадаємо, що торік Кропивницький вперше долучився до такого масового музичного святкування з понад 30 колективами, які виступали на трьох різних локаціях міста.

Отже, у Дні Вуличної Музики може взяти кожен охочий виконавець або гурт.

“Неважливо,  граєте ви свою музику, чи чужу. Рівень володіння інструментом також неважливий. Відбір проводиться лише серед музичних колективів, які хочуть виступати на повністю обладнаних локаціях. Якщо ви акустичний виконавець, співаєте акапельно, або гурт зі своєю апаратурою – ми автоматично скажемо вам “Приходьте і заграйте!”, – закликають організатори.

Реєстрація музикантів відкрита до 15 травня включно. З 15 по 17 травня надіслані заявки будуть оброблені, а за три дні до свята з учасниками сконтактується куратор конкретної музичної локації для уточнення часу та місця виступу.
Для реєстрації необхідно заповнити дані ТУТ, а деталі участі в заході можна дізнатися  за електронною поштою: dvmkr@ukr.net.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому пограбували авто начальника Спецінспекції Андрія Максюти
Кропивничан запрошують на психологічну групу з самопізнання
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024