Кіровоградщина: підприємця оштрафували на 3,5 мільйона гривень за незаконну автозаправку

11:27, 14 Грудня, 2018

За самовільне будівництво автомобільного газозаправного пункту підприємця на Кіровоградщині оштрафували на 3,5 млн гривень.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області виявлено самочинний автомобільний газозаправний пункт в смт Вільшанка.

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України

Під час позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, інспектори встановили, що замовник – Дочірнє підприємство «Пропан» побудував газову заправку з порушеннями.

Зокрема, без дозволу на виконання будівельних робіт щодо об’єктів значного класу наслідків та експлуатує об’єкт без прийняття в експлуатацію в установленому порядку.

За результатами перевірки відносно ДП «Пропан» винесено постанову за правопорушення у сфері містобудівної діяльності та накладено штрафи на загальну суму 3 млн 457 тис. грн.

У разі несплати штрафів, винесені постанови будуть передані до органів ДВС для примусового стягнення.

Нагадаємо, на Кіровоградщині оштрафували підприємство за незаконно встановлену газову заправку

Останні новини по темі
Поки без змін залишатимуться тарифи для населення на електроенергію
etaryf
vAN
Через ожеледь на Кіровоградщині рятувальники буксирували 18 вантажівок (ФОТО)
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024