Поки без змін залишатимуться тарифи для населення на електроенергію

11:43, 14 Грудня, 2018

На днях НКРЕКП затвердила тарифи для постачальника універсальних послуг у Кіровоградській області – ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Однак тарифи для населення залишатимуться поки без змін.

Про це «Гречці» розповів директор ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» Олег Валентий, компанії, яка з початку наступного року надаватиме жителям області послуги з постачання електроенергії.

Тарифи були розглянуті і затверджені. Але це чисто тариф для постачальника універсальних послуг. Потім уже за методикою, затвердженою НКРЕКП з визначення цін для споживачів універсальної послуги, уже із застосуванням цього тарифу буде вироблено ціну для малих непобутових споживачів і населення, – розповів Олег Валентий.

За словами керівника енергопостачальної компанії, сьогодні, 14 грудня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг має затвердити оптову ринкову ціну.

– У НКРЕКП затвердять оптову ринкову ціну і це вже буде відомий тариф для малих непобутових споживачів. А для побутових споживачів наразі нічого не змінюється. Тарифна сітка, яка була поки що не зміниться. Якщо люди платили 1,68 грн чи 90 копійок в залежності від блоку, то так воно все і залишається. Поки що для населення кардинальних змін у тарифікації не було, – каже Олег Валентий.

Також пан Валентий припускає, що тарифи наступного року навряд будуть збільшені, враховуючи, що це буде рік виборів, як президентських, так і парламентських.

Нагадаємо, на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії. Із переліку послуг, які надає ПрАТ «Кіровоградобленерго», буде виключено постачання електричної енергії. Компанія надаватиме лише послугу з її розподілу. Постачання електричної енергії населенню з 1 січня здійснюватиме ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

 Фото tsn.ua

Останні новини по темі
У Кропивницькому декоруватимуть різдвяні чобітки
art
avtozapz 1
Кіровоградщина: підприємця оштрафували на 3,5 мільйона гривень за незаконну автозаправку
Читайте також

Роботи художників і художниць з Кіровоградщини потрапили до міжнародної пересувної виставки «Покоління війни». Розповідаємо, що це за роботи і як можна долучитися до проєкту....

10:39, 4 Березня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024