Поки без змін залишатимуться тарифи для населення на електроенергію

11:43, 14 Грудня, 2018

На днях НКРЕКП затвердила тарифи для постачальника універсальних послуг у Кіровоградській області – ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія». Однак тарифи для населення залишатимуться поки без змін.

Про це «Гречці» розповів директор ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» Олег Валентий, компанії, яка з початку наступного року надаватиме жителям області послуги з постачання електроенергії.

Тарифи були розглянуті і затверджені. Але це чисто тариф для постачальника універсальних послуг. Потім уже за методикою, затвердженою НКРЕКП з визначення цін для споживачів універсальної послуги, уже із застосуванням цього тарифу буде вироблено ціну для малих непобутових споживачів і населення, – розповів Олег Валентий.

За словами керівника енергопостачальної компанії, сьогодні, 14 грудня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг має затвердити оптову ринкову ціну.

– У НКРЕКП затвердять оптову ринкову ціну і це вже буде відомий тариф для малих непобутових споживачів. А для побутових споживачів наразі нічого не змінюється. Тарифна сітка, яка була поки що не зміниться. Якщо люди платили 1,68 грн чи 90 копійок в залежності від блоку, то так воно все і залишається. Поки що для населення кардинальних змін у тарифікації не було, – каже Олег Валентий.

Також пан Валентий припускає, що тарифи наступного року навряд будуть збільшені, враховуючи, що це буде рік виборів, як президентських, так і парламентських.

Нагадаємо, на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії. Із переліку послуг, які надає ПрАТ «Кіровоградобленерго», буде виключено постачання електричної енергії. Компанія надаватиме лише послугу з її розподілу. Постачання електричної енергії населенню з 1 січня здійснюватиме ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

 Фото tsn.ua

Останні новини по темі
У Кропивницькому декоруватимуть різдвяні чобітки
art
avtozapz 1
Кіровоградщина: підприємця оштрафували на 3,5 мільйона гривень за незаконну автозаправку
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024