Підозрюваних у рейдерстві “Світловодськпобуту” судитимуть

10:56, 05 Лютого, 2020

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, завершено досудове розслідування стосовно групи осіб підозрюваних у рейдерському захопленні “Світлоподськпобуту”.

Мова йде про колишнього міського голови Світловодська Валентина Козярчука, генерального директора теплопостачального підприємства, власника частки у статутному капіталі вказаного підприємства та державного реєстратора. За версією слідства, вони за попередньою змовою, діючи в інтересах іншого власника частки у статутному капіталі, здійснили протиправне заволодіння часткою 50% у статутному капіталі теплопостачального підприємства, що на праві комунальної власності належала територіальній громаді Світловодська.

Нагадаємо, 8 серпня Світловодську міську раду, що мала 50% у власності підприємства виключили із складу засновників. Фактично власником підприємства, яке забезпечує теплом Світловодськ стала одна особа. Це згодом стало однією з причин зриву опалювального сезону в місті: кілька місяців абоненти підприємства сиділи без тепла.

За версією слідства у квітні минулого року міським головою внесено до протоколу зборів учасників даного теплопостачального підприємства завідомо недостовірні відомості про нібито вихід міської ради зі складу учасників вказаного підприємства, незважаючи на те, що вказане рішення на зборах взагалі не приймалося. Даний протокол зборів учасників із завідомо недостовірними відомостями керівником підприємства подано до державного реєстратора одного з населених пунктів, яким під виглядом виправлення неіснуючої технічної помилки безпідставно, в порушення вимог законодавства до реєстру внесено коригувальний запис про зміну складу засновників (учасників) юридичної особи, безпідставно виключивши з переліку засновників Світловодську міську раду із часткою 50% у статутному капіталі та необґрунтовано визначивши єдиним засновником (учасником) громадянина (другого з учасників підприємства) з розміром внеску до статутного капіталу 100%.

При цьому міська рада у встановленому законодавством порядку не виходила зі складу учасників теплопостачального підприємства, не здійснювала відчуження своєї частини у статутному капіталі жодним юридичним або фізичним особам.

У листопаді 2019 року суд визнав перереєстрацію протиправною.

 

Останні новини по темі
Відбудеться тренінг з подолання емоційного вигорання для громадських активістів
83284015 2279417692158097 3452714876290465792 n
hroshi7
Судитимуть депутата з Світловодська підозрюваного у хабарництві
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024