У Кропивницькому відбудеться тренінг для молодих лідерів

10:37, 05 Квітня, 2018

Тренінг «Участь у державному управлінні: можливості для молоді» триватиме протягом трьох днів, 27-29 квітня, в Кропивницькому. А найліпші учасники поїдуть влітку до Литви переймати досвід.


Як повідомляє Ресурсний центр “ГУРТ”, до участі в заході запрошують учасників з Кіровоградської та Полтавської областей віком від 18 до 35 років. Зокрема запрошують тих, хто цікавиться тематикою проекту та представляють громадські організації, органи місцевого самоврядування та є активістами локальних громад.

У ході навчання в учасників будуть розвивати навички відповідального громадянина, як думати, аналізувати та впроваджувати зміни на місцевому рівні.

Наразі триває реєстрація на захід, який запланований в рамках україно-литовського проекту організаторами ГО “Молодіжна Альтернатива” та ГО “Асоціація місцевих громад Литви” (LVBOS).
Найактивніші учасники будуть відібрані до Академії молодих лідерів й в липні поїдуть на п’ять днів до Литви.
А для того, щоб стати учасником тренінгу необхідно зареєструватися ТУТ до 15 квітня. Деталі за телефоном: 097-280-84-88 (Людмила).

 

Останні новини по темі
У Києві підпільний цех підробляв олександрійську горілку (ФОТО)
У Кропивницькому може з’явитися новий ТРЦ
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024