У Кропивницькому визначать найспортивнішу школу міста

12:38, 16 Листопада, 2018

Цієї суботи, 17 листопада, у Кропивницькому відбудеться фінал другого сезону загальноміських шкільних змагань «Спортивне місто – здорова нація».

Право поборотися за головний приз – 200 тисяч гривень, отримали чотири навчальні заклади обласного центру, які вийшли до фіналу: НВО №17, НВК №26, НВО «Мрія» та ЗОШ №2.

Змагання проводилися в три етапи. На першому відбірковому етапі вели боротьбу 33 школи обласного центру, які у жовтні протягом чотирьох субот поспіль боролися за путівки до півфіналу. Серед них до другого етапу вийшли 12 і гарантували собі щонайменше призовий фонд у розмірі 10 тисяч гривень для свої навчальних закладів.

Минулої суботи, 10 листопада у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка відбулися півфінали. На них визначили чотири найкращі команди, які отримали право в третьому фінальному етапі розіграти головний призовий фонд змагань – кошти цільової субвенції державного бюджету України для своїх навчальних закладів. 200 тисяч гривень отримає школа-переможець, 100 тисяч – срібний призер, 50 тисяч бронзовий і 20 тисяч – навчальний заклад, який посяде четверте місце.

Фінал проекту «Спортивне місто – здорова нація» розпочнеться завтра об 11:00 у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ. Вхід вільний.

Змагання «Спортивне місто – здорова нація» є унікальними і вперше були проведені в Україні у березні-квітні 2018 року в Кропивницькому. Вони об’єднали у кожній команді двох учителів школи, чотирьох батьків і шістьох учнів 4-9 класів (12 учасників).

Ініціатором загальноміських шкільних змагань у Кропивницькому є народний депутат України Олександр Горбунов.
Проект реалізовується за підтримки управління молоді та спорту Міської ради Кропивницького, управління освіти Міської ради Кропивницького, обласної організації ФСТ «Спартак», федерації легкої атлетики Кіровоградської області, комплексної ДЮСШ №3, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.

Останні новини по темі
Кропивницький: студенти бояться закриття медичного університету через скандал (ФОТО)
stud1
dor1
Гарантія на дорогу – не менше 5 років, поступова відмова від «ямкового» ремонту та об᾽єднання якісною дорогою усіх обласних центрів
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024