Кропивницький: студенти бояться закриття медичного університету через скандал (ФОТО)

12:42, 16 Листопада, 2018

Вітчизняні студенти схвильовані ситуацією з іноземними студентами в Донецькому медичному університеті в Кропивницькому, їх цікавить майбутнє вишу загалом в Кропивницькому.

Про це стало відомо сьогодні, 16 листопада, під час прес-конференції з приводу конфліктної ситуації, що виникла у виші.

– Усе розпочалося з іноземних студентів. А мене цікавить, що буде далі з університетом? – відзначає Сергій Цивінський, студент факультету №2 вишу. – Адже відомо, що Кропивницький університет живе за рахунок іноземних студентів.

За інформацією представника компанії-контрактера ТОВ “Українські освітні послуги” Олега Коротенка,
 студент іноземець в середньому сплачує за навчання від 2 000 до 3500 доларів США на рік. Загалом за весь період навчання сума складає від майже 10 тис. дол. США до 15 тис. дол. США. З 2016 року у Кропивницькому навчається 1078 іноземних студентів.

Помічник ректора Сергій Нестеров спростував інформацію стосовно можливого закриття вишу або його факультетів у Кропивницькому.

– Університет буде навчати студентів в будь-якому випадку, – відзначив Сергій Нестеров.

Про важливість медуніверситету для міста розповів кропивничанин Олександр Мухін, екс-декан міжнародного медичного факультету. Також він зазначив про невирішену проблему відсутності необхідної навчальної бази.

– Але як працюватиме університет, якщо студенти не зможуть здати “КРОКИ” (медичний кваліфікаційний іспит – ред.)? Якщо в університеті немає бази для навчання, – каже Олександр Мухін.

Нагадаємо, у Кропивницькому медичному виші студенти-іноземці вийшли на протест у зв’язку з відсутністю необхідної бази для проходження навчання. Під час перевірки вишу комісія виявила чисельні фінансові порушення та проблеми з належним оформленням студентів.

Останні новини по темі
Кропивницькі волейболісти вийшли до фіналу студентської Універсіади України (ФОТО)
2018 11 16 vol
2018 11 10 spm 4
У Кропивницькому визначать найспортивнішу школу міста
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024