Кіровоградщина: як стати на облік у центр зайнятості під час карантину

13:33, 30 Березня, 2020

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості пояснив, як скористатися допомогою центру зайнятості на час карантину, що триватиме до 24 квітня.

На час дії карантину, графік роботи деяких роботодавців Кіровоградської області змінився або ж вони перейшли на віддалений чи змінний тип роботи.

За словами заступника директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдана Стояна, якщо людина хоче стати на облік у центрі зайнятості, то вона або робить це онлайн, або залишивши копії документів у спеціальній скриньці для прийому документів, що облаштована при кожному центрі зайнятості області.

«З певною періодичністю наші спеціалісти забирають подані документи і опрацьовують їх. У разі, якщо необхідно подати додаткові документи, спеціаліст комунікує з людиною і вирішує ці питання. Найближчим часом очікується прийняття змін до нормативно-правових актів, що має дозволити реалізувати подані заяви шукачів роботи», – розповів пан Стоян.

Крім того в обласному центрі зайнятості зазначають, що серед підприємств, які не припинили свою роботу під час карантину, є такі, що наразі катастрофічно потребують фахівців. Це медичні заклади, продуктові магазини та служби доставки (серед роботодавців Кіровоградщини великий попит на лікарів, медичних сестер, водіїв автотранспортних засобів, касирів та підсобних робітників). Тому, якщо для шукача роботи є підходяща робота і він зацікавлений йти працювати, то його працевлаштовують.

Зміни торкнулися і для людей, які вже зареєстровані як безробітні в центрі зайнятості. Проведення семінарів, тренінгів, ярмарок вакансій та інших масових заходів, які регулярно проводяться у центрах зайнятості, тимчасово призупинено (заплановані заходи скасовані). Також призупинено відвідування безробітними центрів зайнятості. Наразі приходити не потрібно: кар’єрні радники у телефонному режимі зв’язуються з клієнтами, повідомляють про таке призупинення.

«Звертаюсь до тих безробітних, у яких змінився номер телефону – зателефонуйте в центр зайнятості, повідомте про номер, що є актуальним і обслуговується мобільним оператором. Таку інформацію також можливо направити електронною поштою. Номери телефонів та електронні адреси базових центрів зайнятості та філій обласного центру розміщені на Інтернет-сторінці обласного центру зайнятості. Також повідомляє, що центри зайнятості Кіровоградщини і надалі продовжують обслуговувати наших клієнтів, як шукачів роботи, так і роботодавців. Ми пропонуємо людям підходящу роботу і допомагаємо роботодавцям заповнити вакансії», – розповів Богдан Стоян.

 

Останні новини по темі
У жительки Долинського району підозрюють коронавірус
im578x383 HSMVRNVTAJHNDEQF7DLISYT3ZA
1584190517 89443978 789264728229542 7558525477497864192 n copy
На Кіровоградщині зробили 248 швидких тестів на коронавірус
Читайте також

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024