Вартість операцій при недостатності клапана легеневої артерії

11:07, 09 Червня, 2022

Недостатність клапана легеневої артерії – одна з рідкісних серцевих вад, яка повільно прогресує і не у всіх пацієнтів призводить до серйозних ускладнень. Основні причини – перенесена операція з лікування тетради Фалло та легенева гіпертензія, рідше це наслідок інфекції, пухлини, ревматизму. Зазвичай сам клапан залишається нормальним, але розширюється судина, всередині якої вона знаходиться.

За кордоном ви можете вилікувати недостатність клапана легеневої артерії, вартість операції уточнюйте на сайті Booking Health. Тут можна порівняти вартість послуг у різних клініках, щоб забронювати медичну програму за найвигіднішою ціною.

Кому потрібне лікування

З розвитком доказової медицини та збільшенням термінів спостереження за пацієнтами з’ясувалося, що тяжка регургітація (повернення крові) може призвести до серцевої недостатності. Тому порок почали лікувати хірургічним, інколи ж і малоінвазивним способом. Лікування потрібне, якщо:

  • Розвинулася правошлуночкова недостатність
  • З’явилися симптоми
  • Є початкові ознаки правошлуночкової недостатності та визначаються симптоми за допомогою навантажувальних тестів
  • Прогресує дилатація (розширення) правого шлуночка, навіть якщо недостатності ще немає

Затягувати з операцією не варто. Якщо функція правого шлуночка порушиться, то вона повністю не відновиться. До того ж, через неспроможність клапанного апарату легеневої артерії вдруге пошкоджується і трикуспідальний клапан – він знаходиться між правим передсердям та шлуночком. У результаті багатьом пацієнтам доводиться міняти одразу два клапани.

Хірургічне лікування

Операції з реконструкції клапана звичайно проводять. Більшості пацієнтів встановлюють новий штучний клапан. Записатися на таку операцію можна через сайт Booking Health. Ціна вказана з урахуванням вартості клапана та всіх медичних послуг.

Проблема лікування захворювання полягає в тому, що воно розвивається в основному у дітей та молодих людей. Це означає, що встановлений клапан повинен прослужити якнайдовше, інакше доведеться проводити повторні операції із заміни протеза. Кожна наступна операція складніша за попередню. Разом з тим при протезуванні клапана легеневої артерії небажано ставити найбільш довговічні механічні протези. Кров тут тече повільно, і ризик тромбоутворення підвищений навіть на фоні прийому антикоагулянтів.

Як розв’язують цю проблему закордоном:

  • Чи не лікують клапанну недостатність відразу, а спостерігають за пацієнтом, намагаються відстрочити момент проведення операції
  • Встановлюють біологічні клапани останніх поколінь, які мають тривалий термін служби
  • Повторну імплантацію штучного клапана проводять малоінвазивним методом: через судини на нозі, щоб зменшити кількість відкритих операцій

Перше протезування клапана зазвичай виконує під час відкритої операції. За необхідності лікарі можуть замінити одразу кілька клапанів.

Малоінвазивне протезування

Первинне малоінвазивне протезування клапана можливе лише в окремих випадках. Кандидатами на цю процедуру вважаються приблизно чверть пацієнтів із клапанною недостатністю, що розвинулася після хірургічного втручання з приводу тетради Фалло. Малоінвазивну імплантацію роблять, якщо діаметр клапанного кільця не дуже великий. Штучні клапани при великому діаметрі вже розроблені, але поки що відбуваються клінічні дослідження.

Найчастіше малоінвазивним є лише повторне протезування. Лікарі проводять імплантацію “клапан у клапан”. Через розріз на нозі вони доставляють до серця новий біологічний протез, який імплантують всередину старого штучного клапана. Малоінвазивне лікування має очевидні переваги:​​ швидка реабілітація, низький ризик ускладнень, мінімальна крововтрата, не потрібен апарат штучного кровообігу, невелика тривалість госпіталізації.

Пройти діагностику та лікування недостатності серцевих клапанів ви можете за кордоном, в одній із найкращих клінік світу. Компанія Booking Health підбере вам відповідний кардіохірургічний центр, в якому застосовуються новітні технології для протезування клапана. Ціни вам будуть знижені за рахунок відсутності націнок для іноземних пацієнтів.

Реклама

 

Останні новини по темі
Кіровоградська облрада вперше проведе чергову сесію в умовах воєнного стану
10849010 926082160756294 6346664992423475064 o
MZTG1
У Мелітополі окупанти захопили два підприємства кропивницької «Гідросили»
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024