У Мелітополі окупанти захопили два підприємства кропивницької «Гідросили»

10:29, 09 Червня, 2022

Кропивницька компанія «Гідросила» заявила, що у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області російські війська захопили два їхніх заводи.

У п’ятницю, 3 червня, на територію двох заводів у Мелтополі (Запорізька область) увійшли озброєні російські військові, повідомила група компаній Hydrosila.

«Вони оголосили, що начебто призначені нові керівники цих підприємств, після чого вони вивели з території заводів охоронців та чергових рембригад», – йдеться у повідомленні.

Йдеться про завод «Мелітопольський завод тракторних гідроагрегатів», у склад якого входить два підприємства – виробник гідроциліндрів «Гідросила ТЕТІС» та найбільший виробник гідророзподільників для тракторів, сільськогосподарської та будівельно-дорожньої техніки «Гідросила МЗТГ».

Зв’язок з підприємствами відсутній.

Раніше «Гречка» писала, які товари з держави-агресорки білорусі досі продаються у супермаркетах в Кропивницькому.

Останні новини по темі
Вартість операцій при недостатності клапана легеневої артерії
likarnja copy copy
avtobus
На вихідні в Олександрії запустять додаткові рейси трьох автобусних маршрутів
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024