Долучитися до відбудови: молодь Кіровоградщини запрошують до волонтерського табору (ВІДЕО)

13:58, 28 Жовтня, 2022

Молодь Кіровоградщини запрошують до волонтерського БУР-табору. Учасники зможуть долучитися до відбудови країни, помандрувати та дізнатися щось нове.

Найближчим часом табори збирають у Чернігівській області. У селі Іванівка волонтери допомагатимуть з ремонтом приміщення сільської ради та ЦНАПУ, а в Новоселівці  з відновленням роботи фельдшерсько-акушерського пункту. Крім того, для волонтерів планують ще й освітні можливості.

«БУР-табори – це не тільки про відбудову. Найголовніше для нас не на словах, а ділом будувати свідому молодь в Україні, тому на кожному БУР-таборі є величезна культосвітня програма. Ми привозимо крутих спікерів, добираємо документальні фільми для спільного перегляду. Так намагаємось розвивати спроможність і відповідальність за свої регіони. Ми спонукаємо до того, щоб після завершення табору волонтери привозили зміни в свої громади», – розповів «Гречці» представник «БУР» Владислав Крупко. 

Також організатори повідомили, що БУР-табори враховують вимоги безпеки: на випадок тривоги є сховища тощо. 

Умови участі в таборі:

  • Вік – від 18 років. Молодші учасники, залежно від віку, можуть долучитися до інших заходів за згоди батьків або разом з ними.
  • За можливості, волонтерський внесок – 400 гривень

Це 10% вартості перебування в таборі. Натомість організатори пропонують проживання, харчування та компенсацію проїзду. За потреби також можуть надати довідку про участь у таборі.

Щоби долучитися до БУР-спільноти, треба заповнити анкету за посиланням.

Табори у Новоселівці та Іванівці триватимуть від 29 жовтня до 5 листопада. Ще один табір в Новоселівці стартує 6 листопада.

Довідково: «Будуємо Україну разом» (БУР) – це культурно-освітній волонтерський проект, який займається відновленням соціальних обї’єктів по всій країні. 

Нагадуємо, раніше «Гречка» писала, як волонтери «БУР» відбудовували сільський клуб у Великій Северинці.

Останні новини по темі
“Закликаю активізувати допомогу армії спільними зусиллями” – фермер Сергій Савченко
16107284 358951307811502 682606082837359278 o
mist Bianka
У Кропивницькому встановили новий міст через річку Біянку (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024