Кібербезпека під час війни: як захистити інформацію (ВІДЕО)

12:50, 16 Листопада, 2022

В Україні з початку повномасштабного вторгнення значно підвищилися ризики у сфері кібербезпеки. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки підготував для українців відео про те, як отримувати правдиву інформацію, коли до неї блокують доступ і як уберегти своє місцезнаходження та особисті дані від кіберзлочинців.

За інформацією Центру у короткому відео від Dovidka.info, а також на каналі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, можна дізнатися необхідну для себе інформацію і вивчити прості та дієві дії у випадку загрози.

“Війна триває на фронті не лише буквальному, а й інформаційному. Аби зламати дух українців і максимально нам нашкодити, ворог не цурається жодних методів. Тому так важливо захищати себе та свої гаджети”, – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, в Україні презентували онлайн-платформу “NADIYNO”, яка допоможе отримати підтримку із цифрової безпеки. Цей інструмент безкоштовний, який створений аби підвищити цифрову грамотність і подолати актуальні онлайн-загрози для громадян.

Останні новини по темі
Майже 190 тисяч: у Знам’янці спадщину померлої дитини-сироти передали в бюджет громади
spadshchina sud
Volonteru v Hersonchuni1
«Нарешті поїм хліба»: кропивницькі волонтери привезли продукти на деокуповані території Херсонщини (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024