Майже 190 тисяч: у Знам’янці спадщину померлої дитини-сироти передали в бюджет громади

13:34, 16 Листопада, 2022

 

У Знам’янці, що на Кіровоградщині, спадщину померлого вихованця дитбудинку через суд передали територіальній громаді. Ці кошти планують використати на потреби дітей-сиріт.

 

Згідно інформації в Єдиному державному реєстрі судових рішень, за позовом Знам’янської окружної прокуратури у суді розглянули заяву щодо визнання грошей, які були на банківських рахунках вихованця дитбудинку, який помер, відумерлою спадщиною та її передання Знам’янській територіальній громаді.

Зокрема, мова йде про майже 189 тисяч гривень, які розміщувалися на рахунках, відкритих в «Ощадбанку» з нарахованими відсотками та належали дитині, позбавленій батьківського піклування.

З 2019 року дитина була підопічною Знам’янського дитячого будинку-інтернату, оскільки її батьків, за рішенням Устинівського райсуду, позбавили батьківських прав.

Допоки дитина жила в інтернаті, її ніхто не відвідував. Від її смерті минув вже понад рік. Заповіту на вказану спадщину вона не залишала, на спадщину ніхто не претендує, із заявами про прийняття спадщини ніхто не звертався.

Відтак суд визнав спадщину відумерлою. Всі гроші із рахунку перейдуть у розпорядження Знам’янської міської ради, яка за інформацією пресслужби прокуратури області, перенаправить їх на потреби дітей-сиріт.

 

Останні новини по темі
Мокрий сніг та ожеледиця: жителів Кіровоградщини попереджають про похолодання
snig pogoda
kiberbezpeka
Кібербезпека під час війни: як захистити інформацію (ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024