Про працевлаштування і фінансову грамотність: у Дії презентували новий серіал (ВІДЕО)

11:36, 13 Січня, 2023

 

У Дії презентували новий освітній серіал про працевлаштування та фінансову грамотність. У серіалі п’ять серій, присвячених окремим темам.

Розробили освітні ролики за ініціативи студентів Київської школи економіки (Kyiv School of Economics), повідомляють у пресслужбі закладу.

“З початку повномасштабної війни мільйони українців покинули власні домівки, втратили роботу, вимушені шукати нові можливості для самореалізації та отримання доходу. Саме тому на порталі Дія вийде новий серіал під назвою «Базові принципи працевлаштування та фінансової грамотності», що буде корисний внутрішньо переміщеним особам та всім тим, хто у пошуку роботи. Також він допоможе підвищити цифрову грамотність, щоб адаптуватися до нових умов якнайшвидше”, – йдеться в повідомленні.

Тривалість серій 7-17 хвилин. Знайти його можна за цим посиланням.

 

Серія 1. Пошук роботи. З чого варто почати, якщо ви втратили роботу або плануєте змінити рід діяльності. Яка ситуація на ринку праці та що змінилось з початку війни.

Серія 2. Працевлаштування. Як стати на біржу праці, отримати роботу, вибрати сферу діяльності, написати резюме, скласти мотиваційний лист та пройти співбесіду.

Серія 3. Вступ до фінансової грамотності. Про людський капітал, теорію життєвого циклу, формулу багатства та складні відсотки.

Серія 4. Про персональний бюджет, кредити та інфляцію. Які є види та правила ведення персонального бюджету, а також про фінансове планування та інфляцію.

Серія 5. Депозити та кредити. Розповімо про роль та види депозитів та кредитів, а також їхні переваги та недоліки.

Довідково:

Ініціаторами серіалу стали студенти другого курсу бакалаврату KSE Павло Рижов, Володимир Кулініч, Роман Мичка.
Курс розроблено студентами Київської Школи Економіки в межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Цифрова освіта. Його зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

 

Останні новини по темі
На Жадова планують за 84 мільйона побудувати багатоповерхівку
new building is being
Depositphotos 161054126 S
Гроші від міжнародних “благодійників”: в мережі поширюють фейки
Читайте також

У квітні 2024 року Знам`янський міськрайонний суд розглянув справу щодо сутички між двома патрульними поліцейськими та водієм, яка сталася на трасі поблизу Суботців. Суд визнав ...

17:24, 23 Квітня, 2024

Сьогодні, 23 квітня, Новомиргородська громада повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Руслана Руденка....

17:22, 23 Квітня, 2024

У Кропивницькому завтра, 24 квітня, відбудеться майстерклас із лемківської писанки.

17:21, 23 Квітня, 2024