Молодь Кропивницього закликали долучитися до фасування сухих супів для армії

19:16, 09 Серпня, 2023

На День молоді, який святкується 12 серпня, молодь Кропивницького закликали разом з волонтерами допомгти фасувати сухі супи і борщі для захисників і захисниць Укрїни на фронті.

Як повідомляє агенція сталого розвитку «Хмарочос», які є співорганізаторами заходу, молодь з Кропивницького запрошують 12 серпня долучитися до допомоги українській армії і разом з волонтерами громадської організації «Добромир» розфасувти сухі супи і борщі, які відправляють захисникам і захисницям.

«Сьогодні українська молодь захищає, вражає, гуртує, відновлює, волонтерить. Хочеш відчути силу спільнотворення, участі, зробити свій внесок в наближення перемоги? Приходь на фасування сухих супів та борщів для ЗСУ», – закликали організатори.

Волонтерська акція відбудеться у фасувальному офісі «Добромиру» у Кропивницькому по вулиці Куроп’ятникова, 2А, 2-ий поверх (за готелем «Турист» триповерхова офісна будівля), з 9:30 до 11:00.

«З собою бери друзів, пляшку води для себе та кілограм гречки: саме ця крупа сьогодні необхідна для фасування. Одного кілограму вистачить на 10 упаковок сухого супу, а потрібно нафасувати 300», – уточнили в агенції «Хмарочос».

Для участі слід поперредньо заповнити онлайн-анкету. Деталі можна уточнити у координаторки заходу Ірини Ткаченко за телефоном: (097)693-11-63.

fasuvannya molod

Останні новини по темі
На щиті: у Новгородківській громаді повідомили про загибель захисника на війні (ФОТО)
zahunyv1gerb copy
groshi viysko
Виплатили меншу суму допомоги людині з інвалідністю внаслідок війни: куди звертатися
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024