Кропивничан запрошують на тренінг з надання домедичної допомоги: як долучитись

10:35, 22 Жовтня, 2023

У Кропивницькому у середу, 25 жовтня, відбудеться безплатний тренінг-практикум з надання першої домедичної допомоги.

Як зазначили організатори, тренінг триватиме приблизно чотири години у приміщенні освітньо-культурного простору “Гончаренко центр Кропивницький”.

Заняття проведе тренерка Олена Кочнєва, під час якого учасники та учасниці засвоюватимуть правила першої допомоги, напрацюють відповідні навички на манекенах і навчаться діяти самостійно у критичних ситуаціях, допомагати дорослим та дітям.

Також під час заняття розкажуть, як врятувати людину у кризовій ситуації, що робити, якщо у людини тепловий чи сонячний удар, інсульт чи інфаркт та як зупинити кров.

“Навчіться допомагати собі та іншим із найменшою шкодою для їх здоров’я, і протриматися до приїзду швидкої медичної допомоги”, – йдеться в дописі.

Тренінг у “Гончаренко-центрі” триватиме з 14.00 до 18:00 за адресою: вулиця Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі – з правого боку, під вивіску). Необхідно заздалегідь заповнити анкету за цим посиланням.

Останні новини по темі
Уряд вніс зміни до правил дорожнього руху: що змінилось
Depositphotos 412416104 S 1
4 copy copy copy copy copy copy copy
Як привчити дитину до читання та чому важливі вірші: пояснює психологиня
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024