Кропивничан запрошують на виставку волонтерського крафту

17:14, 28 Листопада, 2023

У Кропивницькому з нагоди Дня волонтера у краєзнавчому музеї відбудеться виставка волонтерського крафту.

Як повідомили організатори, виставку проведуть, аби популяризувати волонтерський крафт, а також привернути увагу жителів Кіровоградщини до необхідності підтримувати волонтерів, які виготовляють унікальну та необхідну продукцію для військових.

“Волонтери – це люди, які в умовах війни навчилися не просто об’єднуватися і об’єднувати, а й створювати при цьому життєво необхідні речі для українських захисників. Багато волонтерських центрів налагодили власні виробництва і виготовляють важливу для сьогодення військову продукцію: шиють одяг, амуніцію та спорядження, готують консерви, сушать овочі та фрукти, фасують сухі супові та борщові набори і решта”,- зазначили у КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», яка організовує цю виставку спільно 

Відкриття виставки відбудеться 4 грудня у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї у Кропивницькому за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 40.

Контактна особа з питань участі у виставці та її відвідування – Світлана Литвиненко (моб. телефон +38 095 790 08 75).

Як “Гречка” раніше повідомляла, у серпні 2023 року на площі перед Кропивницькою міськрадою проходив ярмарок «Волонтерський крафт», на якому волонтери з усієї області продавали різноманітні речі і їжу власного виробництва: фрукти, овочі, одяг, прикраси, плетені меблі, подушки, іграшки, сухі супи і борщі, свічки, соки, мед, алкогольні напої, сири та багато іншого. Частину виручених від продажу виробів грошей направили на підтримку української армії.

Останні новини по темі
Миттєво дізнатися групу крові: понад 100 кропивничан долучилися до донорської акції
У черзі попри мороз: чому кропивничани готові були чекати бургери нововідкритого  “МакДональдзу”
Читайте також

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024

Виробник молочної продукції «Хмельницька маслосирбаза», який фігурує у провадженні щодо постачання масла у школи і садочки Кропивницького, опублікували заяву. В ній виробник наз...

12:30, 27 Лютого, 2024

Апеляційний адміністративний суд визнав правомірним звільнення ексголови Кіровоградської облради Сергія Шульги....

12:26, 27 Лютого, 2024