У черзі попри мороз: чому кропивничани готові були чекати бургери нововідкритого  “МакДональдзу”

15:56, 28 Листопада, 2023

“Гречка” розпитала у психолога чому відкриття “МакДональдз викликало такий резонанс у місті, а люди готові були стояти в черзі на морозі.

***

16:58. Надворі -5. У Кропивницькому Центральному сквері навколо ресторану з аркою “M” вишикувався натовп. Музику перекривають голоси.

–Довго чекаєте? – запитую у дівчини попереду. Вона піднімає руки вгору й показує червоні долоні.

–Може, хвилин п’ятнадцять.

Стоїмо в середині черги, яка закінчується з іншого боку будівлі. Працівники періодично запрошують відвідувачів зайти, коли з інших дверей хтось виходить. Тільки в такому порядку, адже вміститися можуть не більше 129 людей. 

У Кропивницькому 27 листопада відкрився ресторан мережі “МакДональдз”. У перший день по обіді вишикувалися черги з людей біля входу, утворилися затори на дорогах. 

“Двадцять перше століття надворі, цивілізація нарешті у Кропивницькому. А щоб скуштувати улюблену їжу, я готова й почекати”, – говорить відвідувачка Анастасія.

Кореспондентка “Гречки” запитала Кропивницького психолога Андрія Фоменка, що штовхає людей на те, аби стояти в чергах на морозі.

“Навіть не дивлячись на дискомфорт, людей приваблює все нове. Вони хочуть відчувати себе причетними до цього. В інших містах України можна було спостерігати такі ж ситуації. Для порівняння, в Олександрії, де також нещодавно відкрився “МакДональдз”, відбулося те саме. Тобто, все нове потребує для людей освоєння і це цілком нормально”, – говорить психолог. 

відкриття МакДональдз у Кропивницькому

Також Андрій Фоменко зазначає, що позитивні емоції впливають не стан людей під час війни:

“Під час війни така подія – це позитивні відчуття. Люди часто йдуть за новими враженнями, бо їм їх просто не вистачає. А коли в місті відбувається щось яскраве, люди звісно хочуть отримати ці враження. Тим більше від популярної мережі. Також відповідно до камфорного принципу, ми іноді запитуємо “А ти вже був”,  “В курсі подій, які відбуваються?”, що викликає бажання дізнатися більше”.

Нагадаємо,” МакДональдз” у Кропивницькому став другим у області. Раніше “Гречка” писала, що перше кафе цієї мережі на Кіровоградщині відкрили в Олександрії 13 листопада. 

Черга з МакДональдз у Кропивницькому
Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на виставку волонтерського крафту
Приватизувати за 18,7 мільйона: у Кропивницькому виставили на аукціон  хлібокомбінат
Читайте також

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024

Виробник молочної продукції «Хмельницька маслосирбаза», який фігурує у провадженні щодо постачання масла у школи і садочки Кропивницького, опублікували заяву. В ній виробник наз...

12:30, 27 Лютого, 2024

Апеляційний адміністративний суд визнав правомірним звільнення ексголови Кіровоградської облради Сергія Шульги....

12:26, 27 Лютого, 2024