Про секс і Кропивницький: вийде друком дебютна книга Галини Тарасенко

16:38, 03 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком вийде її дебютна книжка “Колишнім не читати”, в якій частина подій відбувається у Кропивницькому. Про те, як письменницький курс став для неї порятунком від реальності, що стало поштовхом для написання своєї першої книжки, про що вона та як її придбати – Галина розповіла “Гречці”.

Порятунок від реальності

Галина Тарасенко до 2014 року жила у Кропивницькому, закінчила педагогічний університет імені Володимира Винниченка і близько десяти років займалася піаром та маркетингом в ІТ-стартапах в столиці.

“За два тижні до повномасштабного вторгнення я відчула, що робота мене дуже виснажила і пішла у саббатікал, це така відпустка на пів року з можливістю повернутися на свою посаду. Мені хотілось відпочити від стресу. І ще до вторгнення я вирішила пройти один письменницький курс, щоб нарешті остаточно для себе вирішити, хочу я писати чи це всього-на-всього тільки дитяча мрія”, – зазначила Галина Тарасенко.

За її словами, письменницький курс став для неї неабияким порятунком від реальності. Дівчина кожного тижня виконувала вправи, як і всі студенти, поки на останньому класі викладачка не сказала, що її історія може стати майбутньою книгою.

Натхнення і дебют

Над книгою дівчина працювала майже рік. Близько чотирьох місяців пішло на підготовку у вигляді розробки сюжетних ліній, персонажів. Основна чернетка була написана за 7 місяців і ще місяць її редагували.

“Це моя перша книга, до цього мені не вдавалося нічого дописати: не вистачало ні сил, ні натхнення. Та й писати щось про власний досвід не дуже хотілось”, – поділилась дівчина.

Галина Артеменко

За її словами, у першій книзі події відбуваються у Кропивницькому в період 2011-2015 років. В ній описана історія не про пошук ідеального чоловіка, а про те, як дівчина, яка виросла на американських фільмах, намагається знайти межі своїх принципів і моралі. В книзі є інтимні сцени, багато про почуття: зраду і розлучення, самотність і пристрасть, що здатна руйнувати і відроджувати.

“В книзі описаний той безпечний час, коли війна була чимось далеким, просто страшним словом. Повернутися в спогади тих років виявилося дуже терапевтичною практикою. Мати кілька годин у день, коли можна не думати про сигнали повітряних тривог, шахеди, не страждати від відсутності світла, води, опалення – це справжній скарб. Поки я писала книгу, я відпочивала і відволікалась від реальності. Мені здається, нам усім зараз треба такий контент”, – зазначила письменниця.

З її слів, книга здатна відволікти від страшних подій і трохи відпочити. Історія, яка містить в собі кохання, почуття, інтимні сцени, вийшла на 400 сторінок, але читачем сприймається легко і швидко, лишаючи приємний післясмак і віру у те, що все буде добре, рано чи пізно.

“В книзі я описую, як хитра Галя розпланувала життя зі своїм чоловіком на роки вперед. Вона щойно закінчила університет і влаштувалася в ІТ компанію, щоб накопичити грошей і переїхати в Київ, проте не врахувала, що все може піти шкереберть через красунчика на роботі. Він друг, який допомагає розібратися з операційними системами, мобільними платформами, процесорами та іншими страшними словами. Це захоплення чи вже зрада? Це зруйнує її шлюб чи шлюбу ніколи й не було? Галя ставить собі й світу багато питань, на які ніколи не знайде правильних відповідей. А поки Галя знає тільки одне: усе, що стається на корпоративі, залишається на корпоративі”, -зазначила письменниця.

Як замовити книгу

Галина Тарасенко уточнює, що до січня триває передзамовлення, поки книга готується до друку. Книжка “Колишнім не читати” видавництва “Орландо” можна придбати за зниженою ціною вартістю 389 гривень:

Як “Гречка” повідомляла раніше, мама трьох дітей і коуч-тренерка Ірина Варакута написала свою першу книжку “Мама з Інстаграму”. Про те, що стало поштовхом для написання книги, як жінка поєднує материнство і роботу, читайте за цим лінком.

Фото: Галина Тарасенко

Останні новини по темі
Клуб “Калиномовці”: кропивничан запрошують на безкоштовний курс вивчення української мови
зустріч з письменницею
Кропивничан запрошують на психологічну бесіду з письменницею
Читайте також

Кропивницький отримав 32 мільйони гривень державної субвенції та дотацій. До міського бюджету на 2024 рік внесли зміни. ...

11:11, 27 Лютого, 2024

У Кропивницькому оголосили про підозру директору підприємства, який поставляв замість вершкового масла спред до навчальних закладів міста....

10:15, 27 Лютого, 2024

Сучасна кухня стає все більш функціональною завдяки сучасним побутовим пристроям. До звичних приладів по типу холодильника чи плити все частіше додаються функціональні та ефекти...

09:53, 27 Лютого, 2024