Кропивничан запрошують на психологічну бесіду з письменницею

14:04, 03 Грудня, 2023

У Кропивницькому у п’ятницю, 8 грудня, в освітньому центрі “Гончаренко” відбудеться зустріч з письменницею Вікторією Шкабой та психологинею Яніною Данильченко.

Як зазначають організатори, на зустрічі письменниця, авторка психологічної трилогії «Солодко, токсично, туманно», «Вглиб Кароліни» та «Чому Меліса?» Вікторія Шкабой говоритиме про втрати, як прожити і пережити її та в який момент варто звернутись до фахівця – психолога чи психологині.

“Ми всі рано чи пізно стикаємося з втратами – і мова не лише про смерть близьких людей. На жаль, війна зробила цю тему гострою та болючою. В кожній з книг пані Вікторії героїні та герої переживають досвід втрати – всі по-різному. Чимало ситуацій взято з власного досвіду, саме тому книги знаходять відгук у читачок та читачів. Неабияку роль у процесі проживання втрати зіграла текстотерапія – таким чином і з’явилися ці романи”, – йдеться в дописі.

Участь у зустрічі візьме і психологиня Яніна Данильченко, котра пояснить, які є етапи проживання втрати, про методи допомоги і самодопомоги, а також допоміжну роль текстотерапії в подоланні травм.

Зустріч відбудеться в освітньо-культурному центрі у п’ятницю, о 16:00 за адресою вулиця Велика Перспективна, 4а, вхід збоку. Необхідно заздалегідь заповнити реєстраційну форму за цим лінком.

А про 5 цікавих фактів про психологічну трилогію кропивничанки читайте в ексклюзивному матеріалі “Гречки” за цим лінком.

Останні новини по темі
Про секс і Кропивницький: вийде друком дебютна книга Галини Тарасенко
Колишнім не читати
допомога українським захисникам
У Кропивницькому волонтери організували акцію “Стань таємним Сантою для військових”: як долучитись
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024