У Кропивницькому волонтери організували акцію “Стань таємним Сантою для військових”: як долучитись

12:55, 03 Грудня, 2023

У Кропивницькому волонтери Дмитро Богданов і Ксенія Шкуренко організували акцію “Стань таємним Сантою для військових”, яка має на меті збір подарунків для мінометників 121 бригади територіальної оборони.

В коментарі “Гречці” Ксенія Шкуренко зазначила, що вирішили зібрати подарунки для бригади мінометників і шукають таємних Сант серед кропивничан.

“Минулого року ми не збирали теплих речей захисникам, а просто закупили для них смаколики й мандаринки. Наразі хочемо зібрати їм теплі подарунки, листівки від дітей і передати їм до Різдва. Також люди можуть перераховувати гроші на Монобанку, яку ми відкрили на закупівлю теплих речей для 35 захисників з бригади”, – зазначила Ксенія.

Так, для подарунків військовослужбовцям можна зібрати такі актуальні речі:

 • налобний ліхтарик, лампи, світильники;
 • термоси та термочашки;
 • газові пальники та балони;
 • посуд;
 • їжа швидкого приготування (туристичне сублімоване харчування);
 • комплект термобілизни;
 • трекінгові шкарпетки;
 • балаклави, шапки, шарфи, бафи, рукавички;
 • грілки та устілки, хімічні грілки, грілки-павербанки;
 • спальні мішки, каримати;
 • рушники з мікрофібри;
 • бахіли (високі туристичні).
допомога захисникам

Співорганізатор акції Олександр Бродовий в коментарі “Гречці” зазначив, що вирішив також долучитись до акції, оскільки наразі це актуально і необхідно.

“Кожен знає, як приємно отримувати подарунки, а особливо, коли вони неочікувані і корисні! Робити подарунки – теж приємно, адже усвідомлюєш, що твій презент здатен зігріти взимку того, хто боронить нашу країну. Всі ці речі для військових дуже необхідні і здатні їх зігріти і зробити приємність. Ми вирішили організувати збір подарунків для захисників в моєму магазині ProTrack: їх сюди можна приносити, а можна також обрати і купити корисну річ для військового. А щоб додати більше мотивації, при купівлі подарунків покупцям робитиму знижку -10%”, – уточнив Олександр.

Приносити подарунки можна в магазин туристичного спорядження “ProTrack” за адресою: вулиця Шевченка, 15 б. Акція триватиме до 15 грудня.

Переказати гроші на закупівлю подарунків мінометникам можна за цим посиланням.

Контактний номер телефону: 066-996-26-58 (Ксенія Шкуренко).

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на психологічну бесіду з письменницею
зустріч з письменницею
імбирне печиво
Готуючись до зимових свят: рецепт імбирного печива від Євгена Клопотенка
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024