У Кропивницькому ЦНАПі військовозобов’язані зможуть оновити дані і цієї суботи

10:50, 30 Травня, 2024

Військовозобов’язані зможуть оновити свої дані у ЦНАПі «Прозорий офіс» і цієї суботи, 1 червня, з 8:00 до 16:00.

Про це повідомили на офіційній-Facebook-сторінці Прозорого офісу Кропивницького. 

Зазвичай послугу з оновлення даних у “Прозорому офісі” можна отримати з понеділка по четвер із 8:00 до 17:00 та у п’ятницю до 16:00. Проте тільки цього тижня центр працюватиме і в суботу.

Нагадаємо, 18 травня набув сили закон про мобілізацію №3633-IX. Згідно із ним, військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані.

Щоб оновити свої дані через “Прозорий офіс” Кропивницького необхідно особисто прийти у ЦНАП (центр надання адміністративних послуг). При собі потрібно мати такі документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Оновити свої дані можна також у місцевому Територіальному центрі комплектування або мобільний додатку “Резерв+”.

Центр прийматиме військовозобов’язаних, які мешкають у Кропивницькій територіальній громаді або, як вимушених переселенців, які мають тимчасове місце проживання у нашій громаді. 

Документи подаються адміністраторам, які працюють у синьому секторі Центру (122, 123 кабінети). Центр працює за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26.

Як “Гречка” писала раніше, працівники ТЦК не прийматимуть у ЦНАПі. Обов’язково необхідно взяти талон електронної системи керування чергою. Адміністратор в електронній системі заповнює заяву, у якій, зі слів військовозобов’язаного, вказує наступні дані:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • дата народження;
  • фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається із місцем реєстрації, то вказується саме та адреса, де фактично проживає заявник, а не та, де він зареєстрований);
  • номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності).

Після заповнення заяви, адміністратор роздруковує її, заявник перевіряє правильність внесення даних і посвідчує власним підписом. Адміністратор формує витяг заяви із електронної системи і видає його заявнику. У витязі вказується вінкод. У “Прозорому офісі” ні повісток, ні направлень на ВЛК віськовозобов’язаним не видається.

Нагадаємо, у Кропивницькому від 27 грудня Центр надання адміністративних послуг “Прозорий офістимчасово припинив приймати документи для надання послуг у сфері містобудування і архітектури.

Останні новини по темі
“Дніпро-Кіровоград” попередило жителів Кропивницького про можливі перебої з водопостачанням 
20 днів у тилу ворога: історія спецпризначенця з позивним “Духовний”
Читайте також

В анонімних Telegram-каналах Кропивницького сьогодні, 25 червня, поширили інформацію, що на ставку в Катеринівці нібито втопилася людина. В ДСНС у Кіровоградській області спрост...

17:17, 25 Червня, 2024

Суботцівська, Маловисківська й Новомиргородська громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків на фронті....

17:04, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається....

15:44, 25 Червня, 2024