ЦВК має претензії до Кіровоградської державної телерадіокомпанії

19:15, 02 Вересня, 2012

ЦВК зобов’язала Національну раду з питань телебачення і радіомовлення та Державний комітет телебачення і радіомовлення забезпечити безумовне виконання вимог закону щодо надання політичним партіям і кандидатам у депутати ефірного часу для агітації на 6 регіональних державних теле- та радіоканалах, повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення ухвалене 1 вересня на засіданні ЦВК.

Зокрема, ЦВК вимагає від двох державних органів забезпечити надання ефірного часу регіональними державними телерадіоорганізаціями Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Тернопільської, Харківської та Чернігівської областей.

Крім того, ЦВК вимагає від Нацради в Держкомітету надіслати до 12.00 понеділка, 3 вересня попередні розклади такого ефірного часу.

ЦВК вирішила надіслати це своє рішення Кабінету міністрів, Нацраді з питань телебачення та радіомовлення, Державному комітету телебачення і радіомовлення, а також Генеральній прокуратурі для вжиття заходів прокурорського реагування.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info ЦВК має претензії до Кіровоградської державної телерадіокомпанії

«З отриманих попередніх розкладів ефірного часу трансляції передвиборних агітаційних теле-, радіопрограм, строк подання яких до ЦВК закінчується 31 серпня, вбачається, що, незважаючи на неодноразові звернення ЦВК, до сьогодні в окремих регіонах не забезпечується надання в повному обсязі ефірного часу для проведення передвиборної агітації політичних партій та кандидатів у народні депутати на регіональному радіо», – йдеться у постанові ЦВК.

На думку ЦВК, такий стан є вкрай неприйнятним, оскільки таким чином порушується гарантоване законом право суб’єктів виборчого процесу проводити агітацію за рахунок передбачених державним бюджетом коштів.

Закон «Про вибори народних депутатів України» передбачає надання телерадіоорганізацією державної та комунальної форми власності кожному суб’єкту виборчого процесу ефірного часу для проведення агітації за рахунок державного бюджету.

Згідно із законом, загальний обсяг такого ефірного часу для політичних партій не може бути меншим, ніж 60 хвилин на загальнонаціональному телеканалі, та 60 хвилин на загальнонаціональному радіо, а також по 20 хвилин на регіональних телеканалах і по 20 хвилин на регіональних радіо у кожному з регіонів.

Кандидатам у народні депутати, зареєстрованим в одномандатних виборчих округах, ефірний час надається в обсязі по 20 хвилин на регіональних каналах телебачення та по 20 хвилин на регіональних радіоканалах.

Останні новини по темі
Виставка медальєра із Світловодська триває у Кіровограді
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Виставка медальєра із Світловодська триває у Кіровограді
Словом, ми всі захоплені пейнтболом, або як цікаво й кольорово провести вихідні в Кіровограді(ФОТО)
Словом, ми всі захоплені пейнтболом, або як цікаво й кольорово провести вихідні в Кіровограді(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024