Кіровоградці підтримали “ТВі”(ФОТО)

22:33, 08 Вересня, 2012

8 вересня 2012 року одночасно з усіма регіонами України, на Кіровоградщині представники Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», політичних партій «ВО Свобода», «Удар», громадські діячі та свідомі громадяни місті Кіровограда зібралися на центральній площі міста аби стати на захисті єдиного незалежного телеканалу в Україні – телеканалу «ТВі».

З початком передвиборчої кампанії влада почала жорстко контролювати, утискати права незалежних ЗМІ, монополізувати телевізійний ефір. Все більше на екранах українцям пропонують послухати лише думку провладних поглядів та мінімізує можливість дізнатись критичну сторону медалі.

Учасники мітингу закликали свідомих кіровоградців підтримати загальноукраїнську хвилю протесту, захистити своє право на свободу слова, свободу думки та простір інформаційної свободи.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кіровоградці підтримали "ТВі"(ФОТО)

«5 вересня 2012 року, коли відключили ТВІ, мені почали телефонувати друзі та знайомі і запитували, куди зник єдиний незалежний телевізійний канал. Далекі від політики люди цікавилися, що вони можуть зробити, чим допомогти журналістам, аби знову ТВІ побачити в ефірі.

Саме з ТВІ – українці отримують об’єктивну інформацію,  журналістські розслідування та незаангажовані новини. ТВІ – не просто телеканал, це громадський рупор, який не давав спокою «донецькій» владі. Вони вирішили просто знищити незалежне джерело інформації, як колись зробили це з іншими медіа.

На жаль, те ж саме відбувається і на Кіровоградщині. Сьогодні в області немає друкованих ЗМІ, які б доносили об’єктивну інформацію. І навіть останній опозиційний газетний острівок захоплений регіоналами. Не говорячи вже про два місцевих телеканали.Я закликаю кіровоградців оголосити бойкот і не дивитися телеканали, які брешуть!» – звернувся до кіровоградців  кандидат у народні депутати від ВО Батьківщина Андрій Табалов.

«Метою нашої акції є, перш за все, захист свободи слова, тієї свободи, яку чинна влада старанно намагається у нас відібрати. Яскравим прикладом для кіровоградців слугує скандал навколо сайту «Гречка». Це ніщо інше як спроба «заткнути» роти незалежним журналістам, ні в якому разі не допустити, аби народ дізнався правду. Ми закликаємо всіх не залишатись байдужими, не дозволяти владі обмежувати свободу слова та думки. Руки геть від правди! Руки геть від ТВі!» – такзвернувся до присутніх  Руслан Андрійко, кандидат у народні депутати України за партійним списком «ВО «Свобода», керівник виборчого штабу «ВО «Свобода» в Кіровоградській області.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Кіровоградці підтримали "ТВі"(ФОТО)

«Цього року ми втратили останні з добутків українського народу – свободу слова. Я не вірив в це до того, як потрапив судове засідання над молодіжним он-лайн журналом «Гречка». Засідання було до неможливого безглуздим, а позов не мав абсолютно ніякого логічного підґрунтя. Закликаю кожного піти на вибори! Умовити всіх своїх близьких та рідних, друзів та колег піти на вибори. Навіть якщо вони зневірились в усіх партіях, нехай зіпсують свій бюлетень, а не не дозволять цій владі знову панувати на Україні» – закликавМаксим Кідрук, письменник, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР».

Оркомітет акції

Останні новини по темі
На площі Кірова знову можна почитати про спорт(ФОТО)
На площі Кірова знову можна почитати про спорт(ФОТО) Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Якби" Ірен Роздобудько: Історія не знає умовного способу. На відміну від літератури
“Якби” Ірен Роздобудько: Історія не знає умовного способу. На відміну від літератури
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024