Брутальна провокація проти опозиції у Кіровограді. Заява(ВІДЕО)

12:08, 22 Жовтня, 2012

20 жовтня 2012 року, у вихідний день, близько 15.00 на територію Кіровоградського хлібозаводу увірвалися невідомі люди. Як пізніше з’ясувалося – це були представники правоохоронних органів, які пред’явили постанову Кіровоградського районного суду про проведення огляду приміщення хлібозаводу про перевірку фактів підкупу виборців.

Особи, які проникли на територію заводу, почали здійснювати відеозйомку приміщення та людей, які в ньому перебували. На зауваження та питання присутніх, хто вони і на якій підставі проводять зйомку, ці особи відповіли, що вони журналісти. Але пред’явити відповідні посвідчення не змогли.
Під час огляду приміщення та документів міліція нікого у нього не впускала та не випускала.
Протягом години тут один за одним з’являлися начальник міського відділу міліції, кандидат від партії регіонів, директор обласної телерадіокомпанії, журналісти місцевих засобів масової інформації.

Вважаю, що події, які відбулися 20 жовтня 2012 року проведено за заздалегідь спланованим сценарієм. Напередодні захоплення приміщення на всеукраїнському телеканалі представники партії регіонів заявили, що у Кіровограді опозиційний кандидат підкуповує виборців. Мета замовників провокації була проста – дискредитувати опозицію, її кандидатів та прихильників за тиждень до виборів народних депутатів України.

Видається дивним, що рішення про огляд приміщення у місті Кіровограді було прийняте судом Кіровоградського району.

Не менш дивним виглядає раптова поява на місці пригоди провладного кандидата, який виявився обізнаним стосовно подій під час цього огляду, підконтрольних журналістів, вищих чинів міліції. Цікаво те, що інформація з’явилася в Інтернеті швидше за розвиток подій.

Таким чином наші найгірші сподівання справдилися. Провладні сили вдалися до відвертої провокації із застосуванням адміністративного ресурсу. Вони лише декларують ведення чесної та прозорої виборної кампанії. А насправді – застосовують усі можливі брудні технології.

21 жовтня 2012 року міліція розпочала масштабну акцію допитів прихильників об’єднаної опозиції. Я заявляю, що такому тиску протистоятиму усіма законними методами.

Я хочу попередити вас, що влада може вдатися до найбрутальніших методів: змонтованих відео, підставних осіб, проплачених свідків, заангажованих телеефірів тощо.

Звертаюся до кіровоградців з проханням не піддаватися на провокації влади, повідомляти про факти тиску з боку міліції у громадську приймальню об’єднаної опозиції (вулиця Дворцова, 23).

Андрій Табалов,

кандидат у народні депутати України

у 99-му виборчому окрузі.

Відео з мережі Інтернет

Останні новини по темі
Якщо дуже хочеться, то можна. Маніпуляції місцевих ЗМІ(ФОТО)
Проте окрім соціології, матеріал задля якого перенесли дату виходу видання продовжує роздмухувати тему істерики, ініційовану скоріше за все з кабінетів обласної адміністрації, щодо того, чи залишиться цар-батюшка Сергій Ларін на своїй посаді чи ні. Видання пробує кіровоградцям надавити на жалість:
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "...А не проголосуєте як треба - відключимо газ!"
“…А не проголосуєте як треба – відключимо газ!”
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024