Інваліди готують акцію протесту проти фальсифікацій по 100-му округу

22:37, 22 Жовтня, 2012

Члени Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» на черговій конференції, що днями відбулася у Львові, підписали Звернення до Президента України з проханням не допустити фальсифікацій на території одномандатного виборчого округу №100.

Увага людей з особливими потребами зі всієї України прикута зараз до Кіровоградщини. Адже одним з кандидатів у народні депутати по цьому округу є їх представник – голова Кіровоградської організації інвалідів Сергій Подорожний.

Причиною для підписання такого звернення стала інформація про використання адміністративного ресурсу на окрузі, зокрема агітаційну роботу з боку посадових осіб.

У зверненні зазначено, що до представників організації дійшла інформація про те, що на окрузі готуються фальсифікації та йде масштабне використання адміністративного ресурсу. За даними організації, голови районних державних адміністрацій проводять зустрічі з членами дільничних виборчих комісій за зачиненими дверима. Зокрема такий випадок було зафіксовано у Кіровоградському районі: голова РДА у свій робочий час проводив закриту нараду з членами ДВК. Такі дії можна розцінювати як змову з метою недопущення до влади опозиційного кандидата.

«Ми не можемо стояти осторонь, коли проти нашого лідера ведеться нечесна «гра». Ми вимагаємо прозорості на виборах та чесного підрахунку результатів волевиявлення виборців!
Якщо ж порушення будуть зафіксовані, то ми, інваліди з усієї України, вийдемо на Всеукраїнську акцію протесту і будемо вимагати визнати результати виборів недійсними!» – зазначено у зверненні.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Інваліди готують Всеукраїнську акцію протесту   проти фальсифікацій по 100-му округу Кіровоградщини

Останні новини по темі
На Кіровоградщині бензин зник через дії митниці
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua На Кіровоградщині бензин зник через дії митниці
Проте окрім соціології, матеріал задля якого перенесли дату виходу видання продовжує роздмухувати тему істерики, ініційовану скоріше за все з кабінетів обласної адміністрації, щодо того, чи залишиться цар-батюшка Сергій Ларін на своїй посаді чи ні. Видання пробує кіровоградцям надавити на жалість:
Якщо дуже хочеться, то можна. Маніпуляції місцевих ЗМІ(ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024