Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)

22:35, 31 Жовтня, 2012

Сьогодні, близько 15 години в приміщенні ОВК стався інцидент за участі членів ОВК та кандидатів у народні депутати України.

Як розповіли журналістам «Гречки» очевидці подій, в приміщенні окружної комісії виникла суперечка між заступником голови ОВК та депутатом ВРУ Сергієм Сасом . Той 10 хвилин просив висловитися, оскільки має право дорадчого голосу, але слова йому не надали ще й поставили на голосування питання про позбавлення права перебувати кандидата на території ОВК.

Невдалу спробу Саса виступити, заступник голови ОВК  Петро Чубченко розцінив як тиск на комісію і власним рішенням закрив засідання, сказавши при цьому – «всі виходимо».

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)

Далі різні свідки подій розповідають по різному, але загалом ситуація виглядає так: частина членів комісії різко зірвалися і попрямували до виходу. Де, як і раніше стояли кандидати від опозиції. Чому Чубченко самовільно розпустив комісію і куди всі різко побігли, з’ясувати не вдалося…

Далі натовп почав натискати на кандидатів, які стояли перед зачиненими дверима.

Біля дверей утворилася давка і, за одними даними, Микола Вайпан (політична партія «Союз анархістів України», на відео – в кольоровому светрі) почав бити кандидата у народні депутати Сергія Міхайльонка. Після цього спробував відтягувати від дверей кандидата у народні депутати Руслана Андрійка (ВО «Свобода»), заламав йому руки та повалив на землю. Сам же Микола Вайпан стверджує протилежне. За його словами, напали саме на нього.

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)

В розпоряджені «Гречки» є відео з місця подій, переглянувши яке, кожен зробить власні висновки.

Одразу після конфлікта з’явилась ще одна потерпіла, яка стверджувала, що її схопив за руку чоловік у коричневій куртці. Спочатку вказала на Андрійка, а згодом – на Ромащенка. На відео чомусь цього не видно.

На місце подій прибули представники міліції і взяли свідчення у членів ОВК. Станом на 19.00 окружну виборчу комісію пікетують представники опозиційних сил.

  Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)

Валерій Лебідь, Ганна Коломієць
Фото автора

Останні новини по темі
Поглянь на життя через об’єктив
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Поглянь на життя через об'єктив
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Ювілей театру відзначили і в художньому музеї
Ювілей театру відзначили і в художньому музеї
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024