Поглянь на життя через об’єктив

11:40, 01 Листопада, 2012

Гарно фотографуєш? Випробуй свої сили.

Фотоконкурс  «Погляд – 2012», що завершиться виставкою кращих робіт,  проводиться з метою розвитку та популяризації фотомистецтва, виявлення та залучення нових авторів.

Організаторами виступили: Кіровоградська обласна організація Національної спілки фотохудожників України, фотоклуб «КОЛАЖ», Міжрегіональне творче об’єднання фотомитців та Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського.

Відкриття фотовиставки – 8 грудня 2012 о 14.оо в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.

Умови участі:
1. Взяти участь можуть усі бажаючі фотографи. Роботи повинні бути авторські. Тема вільна.
2. Необхідно надати до 10 листопада 2012 р. не більше п’яти превью своїх фоторобіт та вхідну форму на електронну адресу kollagekrd@yandex.ru. (Прохання вхідну форму учасника надсилати у вигляді текстового файлу, а не сканів документів або рукописів.)
Ім’я файлів повинно включати порядковий номер згідно вхідний форми, яка подається з підписом автора, назва фотороботи (мова – українська) та прізвище автора (наприклад: 1_ утро_ІВАНОВ). Розмір файлу до 3 мб.
3. Відбір робіт здійснює художня рада, який потім повідомляє авторам про його результати. Критерії відбору – художній і технічний рівень.
4. Термін подачі відібраних фоторобіт – до 1 грудня 2012 Роботи, відібрані художньою радою, необхідно надати для включення в експозицію у виставковому форматі (до 30×45 см) або, як виняток, у панорамному форматі. Роботи подаються особисто або поштою на адресу КОУНБ ім. Д.І.Чижевського.
На зворотному боці кожної фотографії повинні бути вказані: її номер згідно форми, назва, ім’я автора, контактні дані (поштова адреса, телефон, електронна адреса).
5. Учасники виставки по бажанню вносять добровільний благодійний внесок у розмірі п’ятдесяти гривень, який здається разом з фотороботами. Ці кошти будуть використані на організацію фотовиставки (виготовлення дипломів, презентаційних дисків та повернення фоторобіт поштою).
Художня рада залишає за собою право не включати роботи в експозицію при низькому технічному якості відбитків або їх пошкодженні.
6. Повернення авторських фоторобіт – після проведення фотовиставки.
Всі автори, чиї роботи будуть включені до експозиції, будуть нагороджені дипломами і отримають каталоги виставки на презентаційних дисках.

Для всіх учасників виставки планується провести фотопленер.
Художня рада: Юрій Лебедєв – голова , Володимир Мощинський, Ігор Демчук, Олег Шрамко, Сергій Синєок, Сергій Зайцев, Сергій Гусарченко.

Календар виставки:
Прийом робіт – до 10 листопада 2012.
Рішення художньої ради – до 11 листопада 2012 року.
Повідомлення рішення художньої ради – до 15 листопада 2012 року.
Прийом робіт – до 1 грудня 2012 року.
Відкриття виставки – 8 грудня 2012 року.
Повернення фоторобіт – березень 2013.

Поштова адреса: Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського: вул. Велика Перспективна, б. 24, м. Кіровоград, 25006.
Або НОВА ПОШТА: м. Кіровоград, склад № 5. Гусарченко Сергій. З позначкою «ПОГЛЯД-2012.»

Контактна особа – Гусарченко Сергій Іванович.
Адреса: kollagekrd@yandex.ru
Телефони для довідок: 0661578772, 0503410279

Фото звідси

Останні новини по темі
У допомозі наркозалежним потроху заповнюють прогалини
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У допомозі наркозалежним потроху заповнюють прогалини
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)
Сутичка у кіровоградській ОВК(ФОТО,ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024