Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)

15:50, 02 Листопада, 2012

Сьогодні, 2 листопада відбулося чергове засідання Господарського суду Кіровоградської області у справі № 5013/1091/12 за позовом обласної організації Партії регіонів про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

Паралельно з засіданням, під стінами суду відбувався мітинг на підтримку незалежних ЗМІ.

Протягом трьох місяців юристи Партії регіонів намагалися довести в суді справедливість своїх вимог, проте їм так і не вдалося цього зробити.

Судове засідання, яке відбувалося 21 вересня перенесли на 2 листопада, у зв’язку з відпусткою судді. Проте в листопаді позивачі на засідання не з’явилися. Про причини суд жодним чином не повідомили.

Після короткого судового засідання суд відправився в нарадчу кімнату. По перерві головуюча зачитала ухвалу: «Господарський суд Кіровоградської області, розглянувши на відкритому судовому засіданні справу 5013/1091/12 за позовом Кіровоградської обласної організації «Партії регіонів», керуючись статтями 32, 33, 34, 43, 44, 49, 82, 84, 85 господарського процесуального кодексу України Господарський суд вирішив: у задоволенні позову відмовити повністю».

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)

 

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Партія регіонів програла суд проти «Гречки»(ФОТО, ВІДЕО)

Нагадуємо, 6 серпня на домашню адресу дизайнера молодіжного порталу«Гречка», надійшла ухвала Господарського суду Кіровоградської області про порушення провадження у справі № 5013/1091/12 за позовом обласної організації Партії регіонів про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації.

Основний месидж документу – вимога спростувати на сторінках «Гречки» інформацію про те, що Партія регіонів використовує адмінресурс. Чому позиваються саме до дизайнера, досі лишається загадкою.

Колектив онлайн-журналу «Гречка» розцінив цей позов як грубий тиск на незалежні медіа та наступ на свободу слова.

Позов до Господарського суду не єдиний від представників Партії регіонів. Наступне судове засідання відбудеться 14 листопада. Кіровський господарський суд продовжить розгляд справи за позовом регіонала Шаталова проти нашого видання.

Валерій Лебідь Фото: Юрій Козачинський

 

Останні новини по темі
Лариса Онул: Тиск призвів до банкрутства ТОВ «Будекспорт»
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Лариса Онул: Тиск призвів до банкрутства ТОВ «Будекспорт»
22
Юрист партії регіонів примушує членів комісій свідчити проти себе?(ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024