На Кіровоградщині «Свобода» відкриє 9 громадських приймалень

08:50, 25 Січня, 2013

Вчора, 24 січня, у Світловодськ, Олександрію та Кіровоград відвідав  представник Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Кіровоградській області, народний депутат України Святослав Ханенко. Тут він провів зустрічі з місцевими мешканцями та журналістами.

 

Це вже другий візит Святослава Ханенка на в нашу область. Цього разу народний депутат прибув для вивчення Кіровоградської області:
«Відверто кажучи, я ще не знаю реального стану справ, оскільки призначений нещодавно. Я хочу з’ясувати ситуацію і через громадські приймальні, які ми зараз започатковуємо, акумулювати цю інформацію. Але спочатку отримаємо програму соціального розвитку і бюджет області на 2013 рік та результати виконання попереднього бюджету і програми. І тоді можна буде про щось говорити», – зазначив Святослав Ханенко.

Нардеп розповів, що на Кіровоградщині працюватиме дев’ять громадських приймалень ВО «Свобода». Відповідальним за їх роботу призначено Олександра Ромащенка, голову обласної партійної організації. В обласному центрі координуватиме громадську приймальню Сергій Запорожан.

«Я сподіваюсь що результати нашої діяльності у Верховній Раді і на місцях спонукатимуть людей до входження у нашу команду, ми цього потребуємо», – підкреслив Святослав Ханенко.

Нардеп не приховує, що ця діяльність розгортається з прицілом на вибори до місцевих рад та президентські – 2015 року.

За результатами вчорашніх поїздок народний депутат вже визначив для себе певні «больові точки» в Кіровоградській області. Наприклад, в Олександрії представник «Свободи» побачив, що там закрито практично всі шахти, люди гостро відреагували на зміни графіку руху поїздів і те, що з охороною здоров’я там не все не так просто. Стосовно ж обласного центру, то його проблеми нардеп, схоже, ще недостатньо дослідив щоб робити конкретні висновки.

Розповів Святослав Ханенко і про співпрацю з місцевою владою: «Після вчорашньої телефонної розмови з головою Кіровоградської ОДА Ніколаєнком і  головою обласної ради Ковальчуком, маю враження, що вони зацікавлені в продуктивній взаємодії, а як складеться – побачимо».

Сьогодні, 25 січня, представник Святослав Ханенко відвідає Голованівськ.

xanko2

xanko3

Валерій Лебідь
Фото автора

Останні новини по темі
Молодіжний журнал «шТОПОР» прорубує кіровоградцям вікно в культуру
wtop1
У Кіровограді оголошено штормове попередження
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024