На Кіровоградщині нардепа відмовились пускати на завод

17:00, 27 Січня, 2013

На Кіровоградщині  у Голованівському районі в смт.  Побузьке на місцевий феронікелевий комбінат не пустили народного депутата України, висуванця від Партії регіонів Віталія Грушевського, повідомляє портал «101-й округ».

 

Інцедент прокоментував Олександр Малєр, начальник управління безпеки комбінату:

9 січня до нас зателефонував помічник народного депутата України Віталія Грушевського і повідомив про намір свого шефа відвідати завод. Ми повідомили, що на заводі існує пропускний режим, тому ми підготуємо для нього пропуск, який треба буде забрати в бюро пропусків.

 Проте, коли депутат приїхав, він відмовився йти за пропуском. Відмовився також повідомити мету свого візиту, пославшись на те, що він є народним депутатом і має право безперешкодно відвідувати будь-який об’єкт. Тоді ми запропонували інший варіант: проходьте до адмінбудинку, де на вас вже чекає директор, а ми самі піднесемо вам пропуск.

Та Віталія Анатолійовича і це не влаштовувало, він сидів за кермом авто і вимагав, щоб його пропустили на територію разом з автомобілем, хоча в законі не передбачено, що депутат має право в’їхати на об’єкт своїм авто.

Треба сказати, що на заводі існує суворе правило, яке не дозволяє в’їзду сторонньому транспорту. Тому ми не могли його порушувати, навіть на догоду народному депутату. На наші доводи, у відповідь ми чули одне, що ми нібито порушуємо право народного обранця зустрітися з виборцями, хоча про зустріч з виборцями нас не повідомляли.

Під час передвиборної кампанії кандидату В. Грушевському дирекція комбінату не відмовляла в таких зустрічах, надаючи для цього свій Будинок культури.
Віталій Грушевський викликав наряд міліції. Проте підприємство є приватною власністю, і користуючись відповідними конституційними правами, охорона підприємства не допустила порушення режиму на об’єкті.

В результаті, нардеп поїхав ні з чим.

Останні новини по темі
Слизький зашморг жіночої ручки: спектакль «8 люблячих жінок» претендує стати головним відкриттям цьогорічного театрального сезону в Кіровограді
8jin01
internatt
Веселі старти у Кіровограді
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024