Політика

Кандидат в мери Кіровограда на сцені театру подарував народній артистці СРСР ковбасу (ФОТОФАКТ)

. 5667

Як "Гречка" повідомляла раніше, учора, 26 вересня, у кіровоградському театрі ім. М. Кропивницького відбувся творчий вечір почесної гості 45-го Всеукраїнського театрального свята "Вересневі самоцвіти" Ади Роговцевої. Незважаючи на свій поважний вік (акторці 78 років - ред.), народна артистка СРСР, Герой України Ада Роговцева упродовж майже двох годин спілкувалась із глядачем. Однак і культурна подія не обійшлась без політики.

Наприкінці зустрічі, після овацій, на сцену запросили нині кандидата в мери Кіровограда Андрія Райковича (зі сцени його представили як Почесного громадянина Кіровограда - ред.) та ще двох персон.  Завдяки названим особам відбувся приїзд Ади Роговцевої до Кіровограда. 

Доки запрошені особи пробирались крізь натовп до сцени, акторка зізналась, що її попросили назвати імена цих людей, навіть написали їх на папірці й лишили на столику, що увесь час стояв на сцені. Однак, ймовірно через поважний вік, Ада Миколаївна просто забула це зробити.

Тим не менше, запрошені гості вийшли на сцену, подякували артистці за її приїзд і висловили численні компліменти й спогади про те, хто і як зростав завдяки її творчості. Кандидат в мери подарував акторці букет білих троянд, подарунковий набір краєзнавчих видань про кіровоградщину і... пакет з ковбасою, наголосивши на тому, що він є директором одного з м'ясокомбінатів України.

Фото Світлани Дубини

Поширюйте

Коментуйте


Реклама