Кіровоградська “Батьківщина” написала лист Президенту

17:28, 22 Лютого, 2013

Кіровоградська обласної організація партії ВО «Батьківщина» написала відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу стосовно виборів у Компаніївці.

Надаємо текст листа розповсюджений прес-службою:

“Звернення до Президента України

Шановний Вікторе Федоровичу!

Вже ні для кого не є секретом – як в Україні, так і у всьому світі – що Ви і тільки Ви вирішуєте все в нашій країні. Тому ми вимагаємо  від Вас припинити політичні переслідування та вибіркове правосуддя. Вимагаємо від Вас негайного звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, усіх політв’язнів.
Вікторе Федоровичу! Пам’ятайте, що Ви є президентом усієї України, у тім числі, і 16 регіонів України, які проголосували за Юлію Тимошенко на президентських виборах, а тому, не сійте розкол в державі.
Вимагаємо також звільнити від посади заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Олександра Чернявського, який програвши проміжні вибори депутата обласної ради в Компаніївському районі 3 лютого 2013 року, до цього часу, через суди і «регіональну» більшість в територіальній комісії намагається сфальшувати волевиявлення виборців та вкрасти депутатський мандат.
Ми хочемо, щоб від нас не відвертався увесь світ  і Україна піднялася зі щаблів, де межує зараз з Гондурасом, до рівня країн цивілізованої Європи.”

Останні новини по темі
“Хіт” від Кіровоградського театру вразив всю Україну(ВІДЕО)
Ідея декору: шоколадні метелики
Читайте також

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарської їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024