Через критичні матеріали про Президента журнал зняли з продажу?

18:14, 25 Лютого, 2013

Останній номер журналу Фокус від 21.02.2013 № 8 був знятий з продажу з усіх точок розповсюдження по всій Україні. Про це у своєму Facebook пише журналіст Мустафа Найєм.

 

«Інформація про цей випуск також зникла і з сайту журналу. Остання інформація стосується 7 номера від 14.02.2013», − зазначає журналіст, повідомляє “Радіо Свобода”.

Він також відзначає, що за словами колег, інформація з сайту зникла за особистою вказівкою редактора Яни Мойсеєнкової. Центральними матеріалами випуску були чотири статті, присвячені 3-ій річниці президентства Віктора Януковича. Переважно це була інфографіка про витрати апарату глави держави.

За офіційною версією оприлюдненою кілька годин тому “Фокус” був вилучений з продажу з причини технологічного браку, повідомляється в заяві UMH Publishing, яка є видавцем журналу. “У п’ятницю, 22 лютого, служба збуту UMH Publishing була змушена відкликати з роздрібних мереж частину тиражу журналу “Фокус” № 8, в загальній складності не перевищує 20% всіх надрукованих примірників номеру. Причина – у виявленому технологічному браку: при виробництві журналу окремі його частини були надруковані в неправильному порядку, через що деякі сторінки дублювалася, а деякі – були відсутні. У зв’язку з цим постраждали як редакційні матеріали, так і рекламні макети“, – наголошується в заяві, повідомляє офіційний сайт видання.

У розділі політика пропонувалися статті з такими заголовками: «Користі заради: як депутат може стати мільйонером», «Три з п’яти: головні досягнення Віктора Януковича за час президентства», «Дорогий президент: на що можна було б витратити гроші, які витрачаються на утримання Віктора Януковича».

Пропонуємо вашій увазі останню інфографіку, яка таки “повернулась” на сайт “ФОКУСА”

 

Останні новини по темі
«Божі тварі» у кіровоградському театрі(ФОТО)
jitteaterr1
Амбітні плани БК “Кіровоград”
Читайте також

На Кіровоградщині Петрівський районний суд виніс вирок в’язню, який під час відбування покарання у колонії вдарив наглядача....

11:40, 15 Липня, 2024

З вересня 2025 року вступає в дію постанова уряду про проведення базової загальновійськової підготовки в закладах вищої освіти всіх форм власності. Пояснюємо, хто має право відм...

11:39, 15 Липня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині 50-річний чоловік ганявся за дружиною і погрожував їй гранатою. Станом на понеділок, 15 липня він затриманий і очікує обрання йому запобіжног...

10:03, 15 Липня, 2024