Кіровоград: опозиція «привітала» Януковича мітингом(ФОТО)

19:34, 25 Лютого, 2013

25 лютого 2013 року представники опозиційних політичних партій ВО  “Свобода”,
ВО “Батьківщина” та УДАР провели опівдні на центральному майдані Кіровограда мітинг з нагоди трирічного перебування при владі в Україні Віктора Януковича.

Практично усі «вітання» супроводжувалися вигуками «ганьба», а молоді “свободівці” та “соколята”  розіграли сценку-алегорію за участю змученої знущаннями і зневагою України в образі молодої дівчини в національному строї з віночком на голові та яничарами у складі  «януковича», «азарова», «табачника» та інших представників правлячої еліти. Спільними зусиллями мітингуючі звільнили Україну і прогнали геть двічі несудимого президента-рецидивіста з його посіпаками.

 Опозиціонери пригадали владі недавній телеміст Діалог з країною”, під час  якого Кіровоград вустами артистки театру корифеїв Валентини Литвиненко «здобув славу» міста-лизоблюда, вибори до обласної ради в Компаніївці, де правляча партія регіонів геть втратила відчуття реальності і вже 22 доби не дає змоги РВК підвести підсумки і зафіксувати перемогу опозиційного кандидата. Говорили про наболілі соціальні проблеми: відміну електрички Олександрія – Вознесенськ, низькі пенсії, дорогі ліки, безробіття,занепад економіки, науки та культури. Все це — наслідки політики “покращення” від олігархічного режиму Януковича.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”

Останні новини по темі
Міліція тримає “обітницю мовчання” щодо справи харківського судді
jitteaterr1
«Божі тварі» у кіровоградському театрі(ФОТО)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024