Кіровоград: записатись на прийом до Табалова можна в Інтернеті(ФОТО)

09:30, 26 Лютого, 2013

У Кіровограді відкрито громадську приймальню народного депутата України Андрія Табалова.

 

По вулиці Шевченка, 60(колишній хлібзавод) в робочі дні з 10.00 до 17.00  працюватимуть помічники депутата. Зокрема, Андрій Лаврусь, керівник приймальні та Ігор Нікітчук – юрист. Телефони за якими можна зв’язатись з консультанами: 22-66-25 та 067-520-55-99.

Останнього четверга місяця з 10.00 до 13.00 прийом вестиме особисто Андрій Табалов. Щоб отримати аудієнцію у нардепа, на прийом необхідно  записатися заздалегідь.

Якщо ви є користувачем Інтернету, легко можете надіслати звернення до Андрія Табалова в електронному вигляді. На сайті  народного обранця: www.tabalov-ao.org.ua вже можна відслідковувати рух звернень та вирішення конкретних питань. Усі запити та проблеми, що перебувають на контролі, відображатимуться на спеціальній електронній карті сайту.

 Як зазначив на презентації приймальні сам народний депутат, він намагатиметься вирішувати ті проблемні питання, що хвилюють городян. Окрім того, й надалі працюватиме над втіленням передвиборчих обіцянок.

Пріоритетними завданнями лишається очищення кіровоградських річок, ліквідація незаконно встановлених веж мобільного зв’язку, відновлення міських скверів, ліквідація черг в дошкільних закладах.

Андрій Табалов

grom-priymtab2

Андрій Лаврусь

grom-priymtab3

Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
У Кіровограді пройшов Чемпіонат області з кікбоксингу
Кіровоградців збираються навчати толерантності…американці
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024