У Кіровограді пройшов Чемпіонат області з кікбоксингу

12:26, 26 Лютого, 2013

24 лютого відбувся Чемпіонат Кіровоградської області з кікбоксингу «ВАКО» (м’які стилі – семі-контакт, лайт-контакт, кік-лайт), що проходив на базі ЗОШ № 35 обласного центру за підтримки директора Тараса Степановича Бабака.

У турнірі взяли участь 107 спортсменів з клубів «Україна» (тренери Дмитро Поляченко та Сергій Плугатар), «Воїн» (тренер Вадим Якімов), «Кікфайтер» (тренер Ігор Бондар), команда ЗОШ № 29 міста Кіровограда, а також спортсмени з Устинівки, Новоархангельська та Олександрії.

Урочисте відкриття змагань проводили президент обласного осередку національної федерації кікбоксингу України «ВАКО» в Кіровоградській області Дмитро Поляченко та директор ЗОШ № 35 Тарас Бабак.

Найбільш масова команда виступила з клубу «Україна», яка і посіла перше місце у загальнокомандному заліку. Не лише масовістю, але й відмінною підготовкою себе проявили команди «Воїн» та «Кікфайтер». На основі бійців з цих трьох клубів і буде сформована збірна області для поїздок на національні чемпіонати, де вони відстоюватимуть честь Кіровоградщини.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: братовбивство за чаркою
grom-priymtab1
Кіровоград: записатись на прийом до Табалова можна в Інтернеті(ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024