Голову Кіровоградської ОВК назвали шулером. Переміг регіонал…(ФОТО)

17:48, 05 Березня, 2013

5 березня о 14.00 розпочалося засідання Кіровоградської окружної виборчої комісії. Головуючий, Петро Чубченко зачитав текст протоколу Компаніївської РВК та запропонував членам комісії скласти підсумковий протокол ОВК.

На зауваження одного з членів комісії щодо відсутності бюлетенів з виборчих дільниць, Петро Іванович зазначив, що згідно закону ОВК має право складати підсумковий протокол спираючись лише на протокол РВК, тож відсутність бюлетенів – не проблема.

Представник кандидата у депутати Олександра Шевчука спробувала передати акти про порушення з боку районної виборчої комісії, проте голова ОВК запропонував зробити це після закінчення засідання комісії.

Наприкінці засідання Петро Чубченко зачитав складений протокол, за ухвалення якого проголосувало 12 з 13 присутніх членів ОВК.

Згідно оприлюдненого протоколу Кіровоградської ОВК, перемогу на проміжних виборах по одномандатному мажоритарному виборчому округу №17 до Кіровоградської обласної ради здобув Олександр Чернявський(ПР) з результатом 831 голос проти 727 у Шевчука.

На думку Олександра Чорноіваненка, представника кандидата у депутати до Кіровоградської обласної ради Шевчука, Компаніївська РВК не врахувала голосів половини виборців Компаніївщини. Підписанний протокол прокоментував наступним чином: «Це протизаконне рішення, ми безперечно будемо його оскаржувати».

Нагадаємо, вчора, 4 березня, Компанївська РВК підписала підсумковий протокол без результатів голосування на двох діьницях, внаслідок чого більшість голосів отримав кандидат від Партії регіонів Чернявський.

Петро Чубченко, голова ОВК  вважає винними у тому, що голоси майже половини виборців лишилися не врахованими  передусім Компаніївську РВК: «Комісією приймалися рішення про складання уточненого протоколу. Його склали з порушеннями. Складався ще один уточнений протокол. Після цього комісія прийняла рішення про проведення повторного підрахунку голосів на цих дільницях. При проведенні повторного підрахунку було допущено цілу низку процедурних порушень, які призвели до того, що результати і протокол підрахунку оскаржувався в суді кандидатом Чернявським. Суд визнав проушення в діях РВК в частині повторного підрахунку голосів і тому протоколи по обох дільницях було скасовано».

По завершенню засідання ОВК представниця кандидата Шевчука вкотре спробувала зареєструвати акти про порушення, та назвала Петра Чубчена – шулером… Той в свою чергу назвав це публічною образою та можливо звертатиметься до суду…

Наразі представники ВО «Батьківщина» оскаржують рішення Компаніївської РВК у Кіровоградському окружному апеляційному суді та мають намір оскаржувати сьогоднішнє рішення Кіровоградської ОВК.

petr4ub2

petr4ub3

petr4ub4

petr4ub5

Валерій Лебідь

Останні новини по темі
Віктор Янукович готує себе до довічного президентства?
Незаконні постанови екологічної інспекції скасовано
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024