Кіровоградський «УДАР»: замість зарплати «пінком під зад»?(ФОТО)

17:45, 27 Березня, 2013

«Гречка» неодноразово писала про проблеми, що склалися в кіровоградському «УДАРі». Людям, які працювали на виборах, керівництво партії(обласне чи всеукраїнське, достеменно невідомо) заборгувало близько 1 500 000 гривень.

 Нещодавно з незадоволеними почали поступово «прощатися». Так 2 березня у Добровеличківці відбулася виборча конференція, на якій переобрали «скандального» голову. Анатолій Павленко, голова Добровеличківської районної організації звернувся до прокуратури, адже на його думку та думку представників 22-х осередків первинних організацій, збори відбулися всупереч статуту партії та чинному законодавству.
 
З 6 делегатів з’їзду, за словами представників добровеличківської  райорганізації, лише двоє мають відношення до «УДАРу». Від обласної організації на зборах був присутній Костянтин Поляков, що він згодом підтвердив «Гречці».
 
Не довго думаючи, Анатолій Павленко зібрав ще одну районну конференцію. Близько двох десятків делегатів переобрали його головою, та запропонували на наступній обласній конференції конференції  розглянути питання виключення з партії Анатолія Ревенка та Ігоря Козуба та рекомендувати на призначенния ВО голови обласної організації партії Дмитра Сінченка.

 

А вже 26-го березня 2013 року відбулось чергове засідання Ради Кіровоградської обласної організації партії, на якому було розглянуто низку питань. Зокрема,  Радою було вирішено виключити зі складу партії, за порушення ст. 3.10 статуту, наступних осіб: Сінченко Дмитра Володимировича, Сінченко Олену Миколаївну, Бондаренка Олександра Анатолійовича, Павленка Анатолія Микитовича.

Ігор Козуб, перший заступник Голови Кіровоградської обласної організації партії вважає: «Те що відбулось сьогодні – процес очищення партії, який свідчить, що Партія залишається живим організмом, розвивається і, як будь – який живий організм, змінюється, оновлюється, відторгаючи чужорідні елементи, що намагались паразитувати на іміджі лідера Партії. Тим, хто порушує Статут, знищує здобуті важкою працею досягнення, не місце в лавах Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»».

Пан Козуб не уточнив, коли партія розрахується з вищепереліченими особами.

Як повідомили «Гречці» в Добровеличківській районній організації, заборгованість «центру» перед «ударівцями» складає 53 тисячі гривень.

У громадській приймальні обласного «УДАРУ» коментувати ситуацію з конференціями та боргами відмовилися. На наш інформаційний запит надійшла така відповідь: «Статтею 13 Закону, визначено вичерпний перелік розпорядників інформації, до яких не відносяться політичні партії.

Таким чином, Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не є розпорядником інформації в розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації», тому його дія на неї не поширюється.
 
Відтак, запитувана Вами інформація не може бути надана в порядку та строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».
 
sinudarrr1Дмитро Сінченко, якого вже вдруге позбавляють членства в «УДАРІ», так пояснює ситуацію, що склалася:

«Засідання Ради відбулося з грубими порушеннями статуту. Мене, як і решту виключених, про нього навіть не повідомили – телефонний дзвінок за годину до початку засідання Ради, як на мене, не є належним повідомленням. Також не пояснили за що конкретно нас виключено і що ми порушили…

На мою думку – це звичайнісіньке «зведення рахунків»


sinudarrr3

Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
У Кіровограді розроблятимуть “дієвий механізм” для “вибивання” боргів з населення
Кіровоградщина: понад 80 добровольців розпочнуть контрактну службу
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024