У Кіровограді розроблятимуть “дієвий механізм” для “вибивання” боргів з населення

19:03, 27 Березня, 2013

Під час наради з питання погашення дебіторської заборгованості за послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення, заступник голови Кіровоградської ОДА Олександр Чернявський закликав представників підприємств та влади активніше повертати заборговане, а не вимагати у влади підвищення тарифів:

 

“Ми повинні спільно вживати заходи щодо повернення боргів за спожиті комунальні послуги”, – зазначив чиновник та закликав представників влади і підприємств розробити дієвий механізм із повернення цих боргів.

За інформацією підприємств області станом на 1 березня 2013 року дебіторська заборгованість за спожиті послуги складає – 174,3 млн.грн., з якої заборгованість населення – 111,2 млн.грн.

За словами Олександра Чернявського, у 2011-2013 роках кількість повідомлень споживачам-фізичним особам про поточну заборгованість перед тепло- та водопостачальними підприємствами удвічі більша ніж у споживачів-юридичних осіб.

Протягом зазначеного періоду житлово-комунальні підприємства подали більше 9 тис. позовів до суду на фізичних осіб, з яких розглянуто майже 8 тисяч справ та задоволено 6,6 тисяч на суму більше 16 млн. грн.

За матеріалами прес-служби Кіровоградської ОДА

Останні новини по темі
Коли звіріють і собаки, і люди: притулку для тварин у Кіровограді таки не буде (ФОТО)
sinudarrr2
Кіровоградський «УДАР»: замість зарплати «пінком під зад»?(ФОТО)
Читайте також

Українок запрошують на безоплатне онлайн-навчання у сферах IT, SMM та дизайну.

16:39, 13 Липня, 2024

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024