У Гайвороні конфлікт між міськрадою і РДА через будинок культури

09:07, 16 Серпня, 2018

Міський голова Гайворона Роман Волуйко заявив, що його не пускають для проведення публічного звіту перед громадою в районний будинок культури.


“Протягом майже півроку, працівники міської ради неодноразово зверталась до голови Гайворонської районної державної адміністрації Ю. О. Клименка, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Паршегуби І. Ю., директора районного Будинку культури Загарія С. Я. про надання дозволу та визначити найближчий вільний день від районних заходів для організації звітування міського голови перед жителями міста.

До цього часу від голови Гайворонської РДА не отримано жодної відповіді. Таке ігнорування є перепоною належного виконання обов’язків міського голови та порушує Конституційне право жителів міста на інформацію про використання коштів місцевого бюджету та управління комунальною власністю міста.

Складається враження, що районний Будинок культури є приватною власністю голови РДА. Адже тільки він одноособово вирішує як розпоряджатися спільним комунальним майном.

Хочемо наголосити, що районний Будинок культури є Спільною власністю громад сіл, селищ та міста Гайворон. Тому громада міста як співвласник комунального майна району має право користуватися цим майном.” – йдеться в повідомленні на офіційному сайті міськради.

Нагадаємо, минулого Гайворонська міськрада звинувачувала райдержадміністарцію в тому, що вона зіпсувала містянам свято, оскільки не надала місцевий стадіон для проведння святкування.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині задекларували 915 мільйонів гривень доходів
1507033735 4377
Кіровоградщина отримає понад 10 тисяч доз вакцин від поліомієліту
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024