удар
Вже кілька місяців у Кіровограді ширяться чутки про те, що скоро керівництво міської партії “УДАР”. Дехто вважає, що новим очільником організації у найближчий час стане Микола Онул.
Можливо, такі чутки зародились оскільки депутат міської ради від “УДАРУ” Дмитро Хох долучився до депутатської групи “Єлисаветград”, якою нібито керує Онул.
У той час, коли Ігор Козуб спілкувася з керівництвом за керівництва в.о голови виконкому Кіровоградської обласної організації парії «УДАР» Костянтина Полякова з офісу партії, який знаходився за адресою вул. Чорновола 1 розпочали в екстренному порядку вивозити речі.
Партійці, які керували завантаженням речей у машину пояснили, що переїжджають у зв’язку з розширенням штату і початком підготовки до виборчої кампанії.