Політика

Новоукраїнську РДА може очолити адвокат, який безоплатно керував вісьмома фірмами

. 4352

Віталій Анатолійович Пастушенко претендує на посаду голови Новоукраїнської районної державної адміністрації.

 

direktor predpriyatiya3

Його декларація як кандидата на посаду з'явилась на сайті НАЗК.

Він член "Національної асоціації адвокатів України".

Віталій Пастушенко декларує, що у 2018 отримав зарплату в ТОВ "МЕДОВА ДОЛИНА", ТОВ "ОЕЗ ГРАДОЛІЯ", ЗАТ "РУР ГРУП С.А.", ТОВ "НОВИЙ СВІТ-Т" та дохід від підприємницької діяльності. Згідно до ЄДР станом на 16 грудня Пастушенко наразі не має стосунку до цих підприємств.

Також у 2018 він безоплатно працював директором низки фірм. А саме: ТОВ "ТЕРРА-СНВ 1", ТОВ "ТЕРРА-СНВ 2", "ТЕРРА-СНВ 3", "ТЕРРА-СНВ 4", "ТЕРРА-СНВ 5", "ТЕРРА-СНВ 6", "ТЕРРА-СНВ 7", "ТЕРРА-СНВ 8". Згідно Єдиного державного реєстру перші сім припинили свою діяльність 2 грудня 2019, крім останнього. Кінцевим власником підприємства є екснардеп Едуард Зейналов.

Дружина Пастушенко Марина Вікторівна, згідно декларації, у 2018 році не мала зарплати, але має заощадження: 21 тисячу доларів готівкою. Таку ж суму зберігає дома і чоловік.

Також він є співзасновником ГО "ПОСОЛЬСТВО МИРУ - ЦЕНТР" та КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВ. ПЕРВОВЕРХОВНИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ( співзасновником останнього є Максюта Андрій Вікторович, повний тезка нинішнього керівника міської спецінспекції).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама