У Кіровограді влада тисне на підприємців

12:17, 12 Липня, 2012

На території Кіровоградської області чиниться тиск на приватні підприємства через податкову службу України. Голова Кіровоградської територіальної організації ПП «Фронт Змін» Андрій Табалов дав свій коментар щодо даної ситуації спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області. Він розповів, що в період з 2011 по 2012 роки зросла як кількість виплачених податків, так і позапланових перевірок податковими службами.

Андрій Табалов був генеральним директором групи підприємств «Формула смаку» починаючи з 2008 року. На парламентських виборах 2012 року ймовірно балотуватиметься як кандидат-мажоритарник виборчого округу № 99.

Зі слів підприємця, податковий тиск на бізнес зріс по всій країні, а група підприємств «Формула смаку» не стала винятком. Андрій Табалов коментує: «Для прикладу: тільки одне з підприємств торгової марки «Формула смаку» сплатило у 2011 році на 127 % податків більше, ніж у 2010 році. І це не дивлячись на те, що ставка податку на прибуток у 2011 році знизилася на 2 відсотки (з 25 % до 23 %)». Можливості створення таких бізнес-умов сприяло прийняття нового Податкового кодексу України.

Другим аспектом тиску держави на бізнес через податкові служби стала надмірна кількість позапланових перевірок приватних підприємств: «Окрім того, у 2011-2012 роках в чотири рази зросла кількість позапланових перевірок на підприємствах нашої торгової марки», – інформує Андрій Табалов.

Дані дії владних структур по відношенню до підприємців можна визначити як ті, що належать до зловживанням адміністративним ресурсом, а саме, силовим.

Силовий адмінресурс – використання правоохоронних та інших органів, що мають повноваження здійснювати примус (міліція, прокуратура, СБУ, митниця, податкова) в інтересах одних політиків чи партій або з метою тиску на інших.

Виходячи з вищеназваних фактів, стає очевидним наявність податкового тиску у передвиборчий період з ціллю створення додаткових джерел фінансування виборчої кампанії певної політичної сили на Кіровоградщині.

Надія Домаш,

прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА

Останні новини по темі
Сьогодні керівнику “гарячої лінії” Ларін вручить автомобіль
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Сьогодні керівнику "гарячої лінії" Ларін подарить автомобіль
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)
Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)(ОНОВЛЕНО)
Читайте також

Господарський суд розглянув позов «Укренерго» про стягнення боргу у 106,2 мільйона гривень з «Кіровоградобленерго». Обласне підприємство оскаржило суму боргу – зокрема в частині...

17:27, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024