Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)(ОНОВЛЕНО)

23:29, 11 Липня, 2012

11 липня 2012 року в Кіровограді, в офісі міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулась так звана «конференція міської організації партії».

За Статутом Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» рішення про скликання місцевих конференцій приймає Рада відповідної організації. З п’яти членів Ради міської організації чотири не були  повідомлені та запрошені на Раду, фактично засідання не відбулось.

Таким чином, конференція міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» була скликана особисто головою міської організації Олександром Макієнком з порушенням всіх писаних і неписаних норм політичної етики і моралі.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)

У відповідності з пунктом 12 статті 3 Статуту Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за порушення цього ж Статуту Рада обласної організації прийняла рішення: виключити з лав партії Макієнка Олександра Івановича та

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info    Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)

Шмідта Віктора Федоровича, також призначила дату позачергової звітно-виборчої конференції міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info    Рейдерське захоплення «Удару» в Кіровограді?(ФОТО)

На разі виконуючим обов’язки Голови Кіровоградської міської організації призначено Козуба Ігоря Борисовича.

Ситуацію довкола цих подій прокоментував  Ігор Козуб:

«Конференція відбулася з грубим порушенням статуту. Не було зборів первинних організацій, які мали б ініціювати проведення міської організації. Ініціювати проведення конференції згідно статуту може також Рада міської організації, вона цього не робила, як і обласна організація і зрештою – центральний провід партії. Таким чином – це самовільне проведення конференції. Серед присутніх на ній були не члени партії. Більше того, своїм рішенням,  конференція виключила чотирьох членів Ради міської організації з її складу і ввела туди інших осіб. Серед них  – екс-б’ютівець Сергій Михайльонок. Сьогодні відбулися  позачергові збори Ради міської організації, на які було запрошено і  Олександра Макієнка, проте той відмовився прийти на засідання».

Редакція готова надати можливість іншій стороні конфлікту висловити свій погляд на ситуацію на сторінках онлайн-журналу«Гречка».

За матеріалами прес-служби

Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Останні новини по темі
У Кіровограді влада тисне на підприємців
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградська влада тисне на підприємців
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Спортивне свято в світловодському таборі «Хвиля»
Спортивне свято в світловодському таборі «Хвиля»(ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024