«УДАР» – проти тиску влади на незалежні ЗМІ

13:00, 10 Серпня, 2012

9 серпня цього року молодіжним онлайн-журналом «Гречка», який по-суті є єдиним опозиційним медіа-ресурсом регіону, оприлюднена заява про тиск на видання з боку Партії регіонів.

6 серпня на домашню адресу дизайнера порталу надійшла ухвала Господарського суду Кіровоградської області про порушення провадження у справі № 5013/1091/12 за позовом обласної організації Партії регіонів про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації. Недостовірною інформацією юристи партії влади вважають публікації в «Гречці», що присвячені використанню адміністративного ресурсу згаданою політичною силою.

«Портал «Гречка» є незалежним ресурсом, який  в своїй роботі використовує лише достовірну інформацію та перевірені факти. Тому ми не приймаємо жодних закидів і не братимемо участі в ігрищах, запропонованих Партією регіонів. Інакше невдовзі нам та іншим виданням України доведеться спростовувати інформацію про те, що в Україні державна мова  – українська, а Тарас Шевченко  – великий поет», заявив головний редактор видання Валерій Лебідь.

Кіровоградська обласна організація політичної парті «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» заявляє про свою повну підтримку «Гречці» та вважає неприпустимим тиск на незалежний ЗМІ.

«Ми розцінюємо порушену справу як замах на свободу слова та вважаємо її спробою встановити цензуру в регіональних онлайн-виданнях. Жодна політична сила не може обмежувати право журналіста на гідну і неупереджену роботу» – заявив Максим Кідрук.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Фото звідси

Останні новини по темі
Півтора мільйони для корифеїв
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Півтора мільйони для корифеїв
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Перші особи Кіровоградської області в ефірі радіо "Ера-ФМ"
Перші особи Кіровоградської області в ефірі радіо “Ера-ФМ”
Читайте також

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024