Анатолія Ревенка виключили зі списку партії Президента(ФОТО)

Відомий у Кіровограді політик екс-очільник обласного осередку партії “УДАР Віталія Кличка”, а нині член “БПП” Анатолій Ревенко позбувся свого місця у виборчих списках партії Президента.
Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку партії “Блок Петра Порошенка” 13 кандидатів у народні депутати України, серед них і Ревенка.
Таке рішення було ухвалено в суботу, 26 березня, на насіданні Комісії під головуванням Михайла Охендовського. Повідомляє Іnterfax.
За інформацією ЦВК, до Комісії надійшла виписка з протоколу XII позачергового з’їзду партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” і рішення з’їзду цієї партії про виключення кандидатів у народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Андрія Богдана, Олексія Маловацького, Тетяни Малашенкової, Олексія Рябикіна, Андрія Вовка, В’ячеслава Фрідмана, Рустама Раупова, Віталія Іляшенка, Юрія Тарасовця, Анатолія Ревенка, Костянтина Бідового, Святослава Лешика й Анатолія Велімовського з виборчого списку партії БПП.
“Розглянувши вказані документи, ЦВК виключила з виборчого списку партії “Блок Петра Порошенка” цих кандидатів у народні депутати України, включених у нього відповідно під №№ 74, 84, 85, 87, 91, 99, 100, 117, 119, 127, 128, 157, 170″, – сказано в повідомленні.


