Кіровоград: тим хто будував театр замість зарплати – погрози?(ФОТО)

13:28, 27 Лютого, 2013

Кіровоградський обласний драмтеатр ім. М. Кропивницького віднедавна, окрім мистецької складової, доповнив і архітектурний ансамбль Кіровограда. Оновлена споруда вже кілька місяців милує око жителів обласного центру.

 

Цим будівництвом,  як власним досягненням, хизується не тільки обласна влада. За високий професіоналізм та вагомі трудові досягнення працівників товариства «Інтерресурси» (м.Кіровоград), виявлені під час реконструкції будівлі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького, голову правління товариства Миколу Москаленка нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Радість з приводу ремонту та подяки «винуватцям» не вщухають і досі. Нещодавно актриса театру Валентина Литвиненко на всю країну дякувала за реконструкцію ще й Віктору Януковичу.

Будівельникам гроші не віддають, а погрожують

Проте не в усіх кіровоградців оновлена будівля театру викликає аж таке захоплення. До «Гречки» звернулося кілька будівельників, чиї руки безпосередньо втілювали у життя це диво-будівництво.

teaart2«Я працював десять днів по 10 годин у групі, що зводила ліса. Від початку нам обіцяли по 200 гривень за день, потім суму округлили до 1200 гривень за весь термін. Моїм колегам, що працювали на будівництві довше  – заборгували по 5000 тисяч. Трудового договору чи інших документів, що підтверджували б мої слова, я не маю. Фірма що мене найняла мабуть ні з ким не укладала офіційних договорів», – розповідає будівельник Олексій.

Іван же працював взимку 2011-12 роках над зведенням стін театру. Ні йому ні його бригаді, за словами працівника, гроші не виплатили. Він звертався до тодішнього очільника області Сергія Ларіна, проте замість вирішення проблеми заборгованості отримав інші  проблеми – до нього прийшли невідомі з погрозами. Як варіант, йому запропонували кілька сотень «відкупних» при заборгованості у більше ніж 5 тисяч…

Будівельні компанії заборгованість підтвердили, губернатор – теж

Ми зв’язалися з однією з фірм, що виконувала ділянку роботи по реконструкції театру. Там підтвердили, що на сьогодні з частиною людей дійсно не розрахувалися. Як стверджують у будівельній компанії, по театру ще й досі не закрити всі акти, і з їхньою фірмою також розрахувалися не в повному обсязі. Так само нас запевнили, що не в повному обсязі розрахувалися й з головним підрядником.

Журналісти «Гречки» поцікавилися станом заборгованості перед будівельниками, які зводили «гордість області», у нинішнього очільника Кіровоградщини Андрія Ніколаєнка,

teaart7«Я знаю про цю проблему, –  зазначив губернатор, – мова йде про заборгованість суб-суб підрядних організацій перед суб-суб-суб підрядними. Як з’ясувалося, часто їх договори не були оформлені належним чином. Держава ж виконала всі свої фінансові забов’язання у повному обсязі».

За словами голови Кіровоградської ОДА, він поставив задачу перед ДПІ області стосовно цього питання, наразі тривають перевірки.

Андрій Ніколаєнко пообіцяв, що питання заборгованостей буде закрите, а якщо підприємства-боржники «уникають» контактів з колишніми робітниками, радить телефонувати на гарячу лінію голови ОДА.

«Гречка» й надалі слідкуватиме за виплатою заборгованого на реконструкції кіровоградського театру, та звертається до всіх, чиїх інтересів торкнулася ця публікація. Розкажіть нам про свою історію вирішення, або не вирішення даної проблеми.

Пишіть нам за адресою: gre4ka.info@ukr.net, або телефонуйте: 066 710 88 22.

teaart1

teaart4

Валерій Лебідь
Фото автора

Останні новини по темі
Янукович – Євросоюз: тести на демократію продовжуються?
У Кіровограді визначили чемпіона міста з волейболу
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024