Кіровоградська влада продовжує годувати льодовими обіцянками(ФОТО)

11:49, 17 Жовтня, 2013

Обіцянки кіровоградської влади спорудити у місті красень – палац, і не простий, а льодовий, часто викликають у місцевих жителів посмішку та мають всі шанси стати темою для анекдотів.

Екс – очільник Кіровоградщини Сергій Ларін у передвиборчий період 2012 року намагався видати майбутнє будівництво ледь не за особисте досягнення. Насправді, Кіровоград, як і десятки інших міст, увійшов до переліку населених пунктів, в яких буде реалізовано цільову соціальну програму «Хокей України»( постанова Кабінету Міністрів України  № 1194 від 3 жовтня 2007).

 За  п’ять років дії програми в Україні мали з’явитися десятки першокласних споруд, на які держава планувала витратити мільярди гривень. Проте на кінець терміну реалізації програми, було виділено лише 25% від обіцяної суми.

10 вересня 2012 року Кабінет міністрів продовжив термін реалізації програми ще на 5 років. Відтоді кінцевий термін її реалізації – 2017 рік. Після «продовження життя» у державній програмі з’явилась Кіровоградщина та посипалися обіцянки місцевої влади.

Сергій Ларін зі шпальт кіровоградських газет стверджував, що з березня 2013 року у Кіровограді можуть розпочати будівництво льодового палацу на 500 місць. А міський голова Олександр Саінсус повідомив, що в обласному центрі вже обрали два майданчики, де, ймовірно, і розпочнеться будівництво. Вартість проекту, яку озвучили чиновники – 45 мільйонів державних коштів.

11 грудня 2012 року під майбутній Льодовий палац Кіровоградська міська рада надала 1,2 гектари землі по проспекту Університетському (між колишньою взуттєвою фабрикою та “Креативом”). Відповідне рішення було ухвалено на ХХІ сесії (рішення №2239 “Про надання ДП «Льодові арени» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по просп. Університетському “).

А мер міста прояснив ситуацію з грошима:
 «У державному бюджеті передбачено загальну суму коштів на будівництво льодових палаців у 2013 році окремо для Кіровограда коштів не визначено, але керівництво області зараз над цим працює», – зазначив Олександр Саінсус.

У минулі роки реалізації програми «Хокей України», спорудження типового сучасного льодового комплексу для місцевих бюджетів коштувало в середньому 15-20 мільйонів гривень.

Проте очільник міста запевнив, що з міського бюджету на зведення спортивної арени не витратять ні копійки.

Від дня, коли влада роздавала обіцянки та приписувала собі майбутні досягнення, палац так і не розпочали зводити. З державного бюджету не виділили ні копійки, а поле на 101-му мікрорайоні так і лишилося пусткою.

Влада продовжує годувати кіровоградців обіцянками і навіть звітує за пророблену роботу:

«Триває аналіз існуючих аналогічних проектів з метою уникнення можливих перепон та ускладнень, а також співпраця з місцевими та державними органами влади для найшвидшої реалізації даного проекту та одночасно розробляється необхідна технічна документація», – повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.

Якщо льодова арена у Кіровограді таки з’явиться, то, ймовірно, лише за пару років, як це було й з відбудовою театру, під вибори.

Валерій Лебідь

 

Останні новини по темі
У кіровоградській бібліотеці співатиме бард
У Кіровограді затримали п’яного садиста
Читайте також

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:52, 8 Жовтня, 2024

У Кропивницькому Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя» оголосив терміновий збір грошей на ліки для онкохворого хлопчика Сергія Долини, який має рак головного мозку....

15:18, 8 Жовтня, 2024

Колишній постачальник масла до кропивницьких дитсадків, проти якого відкрите кримінальне провадження, заявляє, що прокурори діють незаконно, а їхні дії це втручання у роботу біз...

14:45, 8 Жовтня, 2024